Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Velika prasina se uzdigla na temu savetnice, koja ima slike u kupacem na nekom sajtu.
Da li je time ukaljana cast drzave i da li je ne primer veci greh postaviti golisave slike od dobijanja 4 plate mesecno?
Sta poruciti buducim politicarima i politicarkama - ko se zeli baviti politikom, bolje da se ne slika za net?
Desava se i da neka direktorka skole ukori uciteljicu sto se slikala na plazi u bikiniju, za fejs.
Sta je prihvatljivo, a sta nije za javni moral?
Nasao sam mir.
i krađa nije prihvatljiva za javni moral pa se krade lol a bikini i fazoni ako je cica lepa i ima šta da pokaže što da ne lollol
ok, ali mora li da bude lepa?
lepota je svakako relativna, a sada se vodi i neki trend, da se ne slikaju nage samo lepotice, vec i one zene koje nisu bas onako klasicno lepe.
Nasao sam mir.
kažu da je lepota u očima posmatrača lol
ok, ali mora li da bude lepa?
lepota je svakako relativna, a sada se vodi i neki trend, da se ne slikaju nage samo lepotice, vec i one zene koje nisu bas onako klasicno lepe.

'oces reci da se slikaju i zene koje nisu profi nasminkane i ne umeju da odrade fotoshop shock kako samo smeju Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
slikaju se gole one od 120 kila.
Nasao sam mir.
a sta je ovom jasno osim sto mu nikad nista nije jasno.a i sa onim sto mu je jasno samo sebe zbunjuje jos vise.ni vise ni manje.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 pm.