Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Baš me živo zanima koliko ovde ima aktivnih članova što muški što zenski pa ću ja sa kao predsednik popisne komisije da uradim popis. Kako se ko pojavi na ovim stranicama dobiće svoj matični broj.

M1.

Ž1.
Z1 Lenka
Z2 Povrnula sam se
Z3 The Sea
Z4 Malo mlako pivo
Z5
Z6 Damica
Z7 Plavkica

M1 Mannekenpis
M2 Vispi
M3 Uzzurpator
M4 CarlostheJackal
Jel mogu ja da dobijem sedmicu,petica mi baksuzna,mož me izbriše adminka zbog goli bataci čas posla lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Jel mogu ja da dobijem sedmicu,petica mi baksuzna,mož me izbriše adminka zbog goli bataci čas posla lol

Ajde važi mećem te na Z7 čim se pojavi sledeća da popuni rupu. wink
Hvala ti baš si diFan Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Hvala ti baš si diFan Smile

Ja sam uvek diFan kada se nadjem pored tako dobre skijašice kao što ste vi. wink
Gde ona zna da skija sa dve leve noge roll

Pa i te dve leve su dobre, samo ne vidim koje novine čita? shock
Ih kako da ne znam,Janica bi mi pozavidela kako grlim jelke i borovi lol
Pazi da te ne nasankam lol
shock opa bato, počele zimske čarolije..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Moja je deFetka, inace nemoj niST pisaT 8)
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Evo i mene, da ne ispadne da bojkotujem popis Smile
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1483185_652654538091314_1276069564_n.jpg) lollollollollollollollollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:40 pm.