Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Trenutno radimo na sajtu. Ovde možete postaviti pitanja ili prijaviti neki problem na sajtu.

Molim za strpljenje, kada završimo sa radom imaćemo svi zajedno mnogo bolji sajt.

Ukoliko imate problem da se ulogujete molimo kontaktirajte nas na http://upoznavanje.net/contact/

Pozdrav.
Adminka
Poslednja izmena Decembar 16, 11:10 pm od Ivana Jankov.
Adminka
sporo,adminka.mnogo sporo otvara
vi ste tu zbog nas...
naravno, radite...
meni se svidja ovo zasad...
...
Molim sve da se drže teme, bez nabacivanja i vickastih odgovora, jer spržiću vas laserom Smile (šala)

Sajt jeste sada spor, optimizacija je u toku.
Rado bi smo zadržali stari forum jer bi bilo manje posla za nas, ali nije bilo moguće. Ovaj forum će postati bolji, ali prvo moramo da se pozabavimo hitnim stvarima.
Poslednja izmena Decembar 16, 10:11 pm od Ivana Jankov.
Adminka
drug clan sam do kada
i od kada moram placati?
dosao sam na ovaj sajt sa smokve samo zbog foruma...mislim, a verovatno gresim da ce forum polako nestati...
da li mi visegodisnji clanovi mozemo biti pocastvovani godisnjom preplatom ili tako nesto...
da nije bilo naseg svakodnevnog klikanja ovog sajta kad nikog nije bilo ne bi vi danas bili ovde...ovako dobri...
kad nam niste bar obezbedili, za nas forumase, jedno zajednicko zimovanje...
...
meni je ovo super...
samo nisam valjda bez veze par godina kuckao ovde i zaradio skoro 12000poena...
...
ne mogu logovati na nalog _ZED_, ni preko maila.
Dzabe ste krecili!
ja vas stvarno ne razumem...
sve se menja... sve...
samo maja malenkost naravno ne...
odem i ja negde pa mi se u prvi mah ne dopadne, a onda vidim nasmejana lica...
nisam bio u laze lazarevica

pustite ljude da rade

(uvlacim se za godisnje clanstvo)
...
GORDANA_78 kaže...

ovo vam je skroz bezveze...sporo,dosadno i glupo ...tako da bi vas zamolila da mi kazete gde se nalazi opcija brisanje profila...
pozdrav ...

Vrati se za par dana, biće bolje.
Adminka
jajaikobaja kaže...

drug clan sam do kada
i od kada moram placati?
dosao sam na ovaj sajt sa smokve samo zbog foruma...mislim, a verovatno gresim da ce forum polako nestati...
da li mi visegodisnji clanovi mozemo biti pocastvovani godisnjom preplatom ili tako nesto...
da nije bilo naseg svakodnevnog klikanja ovog sajta kad nikog nije bilo ne bi vi danas bili ovde...ovako dobri...
kad nam niste bar obezbedili, za nas forumase, jedno zajednicko zimovanje...

50 najaktivnijih muških članova će dobiti besplatnu članarinu. Polako samo da dođemo do toga...
Sve devojke imaju besplatno članstvo.
Adminka
Lada_ kaže...

Postovana admin,jedina prednost ovog sajta je bio stari forum sa tom preglednoscu i jednostavnoscu..bar za mene...ovako kad ne vidis ko je na forumu,koje teme aktualne,ko gde i kad pise ovaj sajt izgubio svoju najbolju opciju..

Mene generalno sam sajt ne zanjima nego samo druzenje na forumu sa starim prijateljima al ovako to ide jako tesko i samo nervira...

Zapisano ovo oko foruma, videćemo to da izmenimo. Dopiši ovde slobodno šta ti još fali, a bilo je na starom forumu pa ćemo da vidimo šta je moguće. Malo strpljenja samo...
Adminka
Vispi kaže...

E bas nemoj da im kazes!Ako im kazes postacu vise dosadan nego sto umem da budem inace!cool

Može, pa ćeš onda dosadno da popunjavaš ponovo profil jer ću ga obrisati. Bez cimanja, please. Pusti nas da radimo.
Adminka
zedlion kaže...

ne mogu logovati na nalog _ZED_, ni preko maila.

Ako postoji problem molimo kontaktirajte nas na http://upoznavanje.net/contact/
To će otvoriti tiket za podršku i biće odgovoreno.
Adminka
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:35 pm.