Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: RICHARD BACH
Mi smo most preko vecnosti, luk iznad mora, iz uzivanja ulazeci u avanture, prozivlajvajuci misterije iz zabave, birajuci katastrofe, trijumfe, izazove,
nemoguce rizike , proveravajuci sebe iznova I opet, uciti ljubav I ljubav I LJUBAV.

Digo pero, sedoh na postelju bez daha, pogledavsi u moju zenu.
“ziva si “- rekoh.

Oci su joj iskrile “zivi smo zAjedno.”

neko vreme vladala je tisina a onda je ona opet progovorila: “jednom sam prestala da te trazim” rekla je. “Bila sam srecna sama sa soboM u LA, sa mojim vrtom I muzikom, mojim idejama I mojim prijateljima. Dopadalo mi se da zivim sama. Mislila sam da cu takO ziveti do kraja zivota.

“A ja bih se sretno nasukao sa svojom slobodom” rekoh ja, “ne bi bilo lose, bilo bi ono najbolje sto bi svako od nas znao. Kako bi nam moglo nedostajati ono sto nikada nismo ni imali?”

“Ali nedostajalo nam je Richie!, povremeno, kada si Bio sam, bez obzira da li je oko tebe bilo ljudi ili ne, zar se nikada nisi osecao tako tuznim da bi mogao zaplakati, kao da si ostao jedini od svoje vrste na svetu!” ona ispruzi ruku da mi dodirne lice.

“Da li si ikada osecao”- rece ona- da ti nedostaje neko koga jos nisi uopste sreo?”
r.bach most preko vecnosti
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:47 am.