Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta cu, nekako mi je....
Onaj stari je bio bolji
I jest dosadno.... ne Fidim ko J tu, a ko nHije lol

I neM se s kim svaDZat....... DZe onaj rodjo.. ebo ga.... oraH lollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
SomebodyNew kaže...

Forum cine ljudi. Smile Ako budemo samo kritikovali, nema od zezanja nista. Smile

Ma bwe, di da ih vidim i kako da pisem kad je sve nepregledan ili je to do mene ? roll
Cekajte, idem i ja!!!
SomebodyNew kaže...

Zar pored tri oka??? SmileSmileSmile

vi's da nosom param oblake!? cool
Cekajte, idem i ja!!!
Na ja........... Definiraj rec MODERATOR..............

Muzenje krava, hranjenje sFinja neutral
Pa jes,krajnje je vreme bilo da prestanemo da se droZiramo smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

nekako se cela priča vrti oko poboljšanja sajta...možda će se to i desiti, ali forum sigurno nije poboljšan....izgubio je na preglednosti, samim tim i na dinamici, jednoj od važnih osobina koja je držala na okupu većinu aktivnih članova istog...neutral

pre sam mogo z ačas da se nakačim na forumče,pregledam uobičajne teme lupim po neki post i beženija,a sad dok dodjem do tema ,dok vidim koje šta naškrabo ..prodje mi vreme a i volja,treba odvojiti puno više vremena da se poseti forumče,nema više na ,,brzaka,, mislim da ćemo manje svraćati zbog toga..i svaki put kad odgovorim vratim se na početnu stranu,pa onda opet ispočetka,ne znam više ni pesmu da stavim sa tube..probao sam... Unhappy
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ne znam ja, ja otjem da vidim ono dole Smile
Tj. da vidim jel mi tu Damica, ToSamJa, Sashkic, Slovenka, Limi i ostali zenskaci.
I THelmu bre ne moz da vidim, nista.. ko da ste mi navukli maramu na oci sad..
Strasno...
THELEMA.............. dok ne naucis da citash, NESH me ni viDJeT lollollol
turio si maramu, a? e pa džaba.. članarinu će platiš s maramu il bRez..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ne dam pare!!
twistedtwisted
Otjem da torocem s zenskaci za dz, eto bas...
Pare ce da dam u neki restorance, a za torokanje, ko je to jos vid'o evil
Mada mi ne daju ni da bockam, lele mene Unhappy
Nema dzabe ni kod stare babe Mr.Qrazz
zk1971 kaže...

Nema dzabe ni kod stare babe Mr.Qrazz

Jaooo!!!
zk sta ti se desilo, bem ti???
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:33 am.