Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo, otvorih temu za sve one posetioce chata i foruma, kojima je potrebna ozbiljna terapija, jer ocigledno moraju negde da se izduvaju. Smile Dr. Zlambadi obavestava, da ova ordinacija radi 24/7 i da je spremna, da saslusa, sta je to, sto u vama budi toliki gnev, netoleranciju i neprijateljsku nastrojenost. Smile Idemo redom, ko je moj prvi pacient? SmileSmile
E pa curo...sve si bre luckasta, nasmeja me do suza lolwink
Draga moja, pa nije valjda da od svih ljudi prvu tebe zateknem ovdI? SmileSmile Pa di ide ovaj svet? lollol
Pu daleko bilo...ma ja ocu da ti pripomognem, a to meni vako wink Pa gde ce ti ta tvoja dusica lol
Dobro, evo ti ces biti moja med. sIster, koja ce da priprema ludjacke kosulje i sedative? Smile 'el moze? Wink
ja nisam besan ali sam lud. da li wasa ordinacija leci i takwe
Takve najvise volEmo, Mpc. Smile Koji broj kosulje nosite? WinkWink
Dobro, evo ti ces biti moja med. sIster, koja ce da priprema ludjacke kosulje i sedative? Smile 'el moze? Wink

Ma slusaj, sve je moguce wink Ne bunim se, jest malo teze, ali imam beneficije, bar se nadam lol

Ma slusaj, sve je moguce wink Ne bunim se, jest malo teze, ali imam beneficije, bar se nadam lol

Imaces BOMBONEficije, da lakse podneses pritisak. SmileSmileSmile
Dr Zlambadi, jel moze u ovoj terapija da pripomogne Dr. HJU parapsiholog, skidam crnu, belu i crvenu magiju sa ukletih forumasa winkwinkwink
Dr. Hjule, svaka pomoTH ce biti dobrodosla. Pogotovo sto u vasem CV-u pishe, da skidate magije svih boja duge. SmileSmileSmile
O da dr zlambadi. Ae prvo da pregledamo stasenjku...

Stasenjka, pricajte nam o svom detinjstvu? winkwinkwink
el ima mesta i za mene ja bacam magiju lollol
Mpc, koliko sam ja shvatila kao psiholog, vi ste se prijavili za terapiju zbog privremene ludosti. Smile Molim Vas, da sacekate u cekaonici, da vas sestra Stasenjka obavesti, kada ste na redu, da vam dr. Hjule pregleda mozak. SmileSmile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:05 am.