Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MPC, zakazujem ti twermin sutra u podne, da nam opises sve svoje muke, sestra Stasenjka ce ti rado dati inekciju koja vamje potrebna
O da dr zlambadi. Ae prvo da pregledamo stasenjku...

Stasenjka, pricajte nam o svom detinjstvu? wink wink wink

O Dr. Hju, moje detinjstvo je jako komplikovano, bojim se da ce vam pozliti od toga, pa cu morati da upotrebim neke sedative, koji ce, sigurna sam, drugima vise trebati wink Ipak vi cuvajte svoje zdravlje... Zlambadi, pripremi jednu kosulju za svaki slucaj lol wink i drugi put citaj malo bolje taj CV lol
Sestro stasenjka, zakazite molim vas MPC-u jedan pregled i spremite bocke
Dragi nasi pacienti, da ne bude zabune. Stasenjka je nasa sestra, koja ce vam ljubazno pritisnuti jednu bocku za smirenje, a dr. Hjule je nas kostolomac ili sada vec strucno receno kiroprakticar. Smile
mozak xexexe e to ce tesko da nadje lol lol

Ne brinite i njegov je manji od oka, zato i jeste kostolomac. Wink
Naravno..bocke spremne, nadam se i pacijent... wink Samo se nadam da je jedan od mirnijih, inace Dr Hju mora da pripomaze lol
Dr zlambadi, uputite molim vas prvaog pacienta u neku banju, predlazem Zvonacku banju, leciliste za navedenu bolset
Naravno..bocke spremne, nadam se i pacijent... wink Samo se nadam da je jedan od mirnijih, inace Dr Hju mora da pripomaze lol

Ne brinite, sestro, sve ce biti pod kontrolom...

Ne brinite i njegov je manji od oka, zato i jeste kostolomac. Wink

Imamo i terapiju i strujom dr Zlambadi, nadam se da niste zaboravili wink wink wink
Spremna doza...sto volem ovakve pacijente wink
Prvo, da cujem sta ima pacient reci o sebi i sta je uzrok tog privremenog ludila. Smile Naravno, zanima me i kakvi su simptomi i kako se odrazava sve na okolinu naseg divnog nam foruma. Smile
samo opominjem ja nawiko da me pre boce doktorka kisne u goozu da manje boli
Prvo, da cujem sta ima pacient reci o sebi i sta je uzrok tog privremenog ludila. Smile Naravno, zanima me i kakvi su simptomi i kako se odrazava sve na okolinu naseg divnog nam foruma. Smile

Prvi na listi nam je MPC, pricaj brate sta ti je
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:11 pm.