Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vlada uverenje da muškarci vole da se hvale svojim uspesima kod žena. Al, postoje i džentlmeni.... Smile

A vi? Hvalisavac ili džentlmen?

I pitanje za dame: Medju vašim prijateljima, kojih je više?
Što sam *eb'o, ako niko ne zna
:D
Muškarci su veliki hvalisavci. Skloni su preterivanju i laganju kada govore o svojim navodnim ljubavnim uspesima. O tome je bilo reči na ovom forumu i na bih se ponavljao. Samo bi podsetio da je taj fenomen majstorski obrdio Ivo Andrć u svojoj Prokletoj avliji.

Ja ću u prilog tome navesti dva primera. Prvi je onaj poznati vic kada se jedan nabeđeni ljubavnik hvalio kako je "rasturio" jednu pripadnicu nežnijeg pola i izrekao u svom preterivanju onu čuvenu i nemoguću rečenecu "Ja je `bem, a ona mi puši!".

Drugi primer je anegdota o našem poznatom piscu i ne manje uspešnom "švaleru", Sim Matavulju. Razgovarajuću sa prijateljima baš na ovu temu, duboko poznavajući psihologiju muškaraca, on je na tvrdnje o nekom džentlmenstvu samo odmahnuo rukom i rekao: "Fućkaš jeb, ako za njega niko ne sazna!".

Naravno da verujem da ima i onih autentičnih džentlmena koji ćute o svojim ljubavnim uspesima. Stvarno sam ubeđen u to, mada ja nisam upoznao još ni jednog takvog.
Da, to kao da je u genima muskaraca. Nikada mi nece biti jasno zasto. Doduse, nikada nece pricati o zeni do koje im je stalo. Uglavnom pricaju kao o svom uspehu, kao da su osvojili vrh Himalaja, kao da su preplivali Lamans, kao da su uradili nesto uspesno...a, to je tako jedna obicna i normalna stvar u zivotu ljudi.
Mozda i imam u okruzenju takve muskarce, ali nikada nisu pricali o tome u mom prisustvu. Dok sam bila mladja bilo je takvih prica, uvek su mi se ti muskarci gadali i pitala sam se kakvi ce biti ocevi i muzevi. Zar to nije deo intime? Sta misle da dobijaju time sto ispricaju svoju dogodovstinu, mozda samo zadovoljenje svoje sujete ili je to slabost i nesigurnost u sopstveno JA kao muskarca?
stalno me prati utisak, da bash ti koji puno prichaju o tome, NA NJIHOVU ZHALOST, to je ono shto u stvari nemaju....
Imam dva jako dobra drugara i nikada iz njihovih usta nisam cula, da su se pohvalili sa kojom devojkom su bili intimni, a umemo zaista da razgovaramo o svemu i svacemu. Mislim, da je to vise stvar vaspitanja i zrelosti u glavi.
Slažem se sa Somebody da je sve to stvar vaspitanja.

Imala sam jednom nezgodu, da je tako nazovem, da se momak koga sam znala iz vidjenja pohvalio kako je bio sa mnom, što naravno nije bilo istina. Čula sam to i povređena, prvom prilikom kada sam ga srela rekla sam mu otprilike nešto ovako: >> Mora da mi je bilo jako loše sa tobom kada to nisam čak ni upamtila!<< Nikada mu više nije palo na pamet da se hvali okolo drugarima za bilo koju drugu devojku. Grrrrrrrrrr, sve takve tipove treba postaviti tamo gde im je mesto!

Što sam *eb'o, ako niko ne zna?
Zato što sam je želeo, možda...??? Smile
Sto sam starija, sve manje poznajem hvalisavaca...
Kod vecine, sve to dolazi sa zreloscu...
Sad, sto neki nikada ne sazriju, vec je druga prica...
Nikada,nikome,nishta! Kao prvo ,zaista ne vidim nishta spektakularno u tome da ispricham nekome shta,kada,koliko i sa kim,privatnost dotichne je zagarantovana,shto meni donosi ponovnu kombinaciju,a i likovi oko mene koji bi zeleli neshto da saznaju ne mogu to da urade,pa ih josh vishe intrigira!
Ja bi' se hvaliJo, kad bi' im'o cime...
Ponekad pricam kako je bilo, al' ne kazem KAD je bilo Smile Smile
Što sam *eb'o, /zvezdica/eb/apostrof/o sam............Smile))

ako niko ne zna?

i ne mož baš niko da ne zna..........ona zna........... xixixixi...........Smile))

Hahaha, znam i ja za vas sve, ko sa kim, i t(k)ako...
hahahah niko ne zna
hahahahahha
hahahahah
hahahahhahaa
wink wink wink
Samouveren muskarac nema potrebe da se hvali.
Naravno da bi neko postao dzentlmenom, mora imati i osobinu samouverenosti!

Cast dame uvek zahteva diskreciju, i u realu, i u virtuelnom svetu!
Ta diskrecija ne podrazumeva samo ljubavno/seksualne dogodovstine, vec i svakakve kikseve.
Necu da pricam o tome da se polila picem, da joj je spala gacica dok smo plesali, itd, itd...

Nazalost cak i u virtuelnom svetu su se neki pohvalili nekim damama, ne uvek intimnim odnosom, vec ponekad samo flertom i drugim akcijama.
Mislim da to nije fer i to cine samo slabici!
To je izigravanje poverenja a poverenje je osnovna ljudska vrednost u svakoj emotivnoj interakciji izmedju dve osobe.

Tragicno je da se hvalisavci uvek pohvale seksom sa nekom osobom, a ako su zaljubljeni, taj osecaj kriju, kao da ih je sramota toga!
Bas je lepo cuti, da muskarci imaju cak i duzi jezik od "zmija" hihihihi.... Wink
Samouveren muskarac nema potrebe da se hvali.
Naravno da bi neko postao dzentlmenom, mora imati i osobinu samouverenosti!

Samouveren muskarac "tiću i radi"? :D :D :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:45 am.