Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
A da se vratimo temi?

Nakon brodoloma na Pacifiku nađu se na pustom ostrvu Nicole Kidman i Srbin (tipičan predstavnik).
Nakon početnih tegoba oko snalaženja ispostavi se da je ostrvo praktično rajskog tipa, sa tekućom vodom, jestivim voćem na svakom drugom drvetu, obiljem ribe i polupitomih (nikada videle čoveka) divokoza.
Na određen način polaskan (a i očaran) prisustvom takve žene, Srba krene "u akciju" i doživi glatko odbijanje rečima - Znaš li ti ko sam ja? Kada me već nisu pronašli za ovih 2 dana, sigurno ce to da se dogodi u sledećih nekoliko. . .

I tako prolazi vreme . . . on uporan u navaljivanju, a i ona u odbijanju . . . sve do jednog dana kada ona - popusti, i da li zbog tople klime, neprskane hrane ili duže sexualne apstinencije ustanovi se da je "tipičan predstavnik" zapravo idealan ljubavnik za Nicole.
I tu priča dobija sasvim novu dimenziju . . .
. . . u međuvremenu su ustanovili da su ih verovatno proglasili nestalima i da će samo slučajno biti spaseni sa Robinzovanja.

I ako je primećivala odredenu "Slavensku tugu" kod svog dragog, Nicole nije tome pridavala previše važnosti sve do dana kada je potpuno odsutno gledao u horizont i u potpunosti zanemario sve Robinzonske obaveze . . . i nisu pomagali nikakvi ženski trikovi . . . njegova pažnja je bila usmerena na nešto nepoznato.

Epilog se može sažeti u sledeće:

Ona: Šta ti je? Reci mi?
On: Nije važno, ti to ne možeš da razumeš.
Ona: Pa hajde da pokušamo, reci mi?
On: Nema svrhe. Ne možeš da mi pomogneš.
Ona: Ipak, reci. Spremna sam da uradim sve što poželiš.
On: Baš sve?
Ona: Baš sve! Baš, baš sve!
On: E pa - sakupi kosu u punđu i pokrij je mojim šeširom. (Ona uradi)
- Obuci moj sako. (učinjeno)
- On joj nacrta brkove sa komadićem uglja.
- Sedi pored mene! (ona i to učini)

On: Prijatelju! Što sam *eb'o Nicole Kidman!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:22 pm.