Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo jedno hipoteticko pitanje iz radoznalosti na temu intimnih odnosa. Kako bi recimo reagovali, da vam partner prizna, da je imao najbolji sexualni (intimni) zivot sa osobom sa kojom je bio ranije u vezi? Wink Hajde, da vas cujem. Wink Ko bi se osecao povredjen, ko bi se osecao ravnodusan, ko bi u onom trenutku skinuo nekome glavu sa ramena itd? Wink Naravno, opet malo u sali ali pokusajte odgovoriti iskreno.
Ko, bre meni sme bilo sta da prizna????

Pobijesh govno, svojim najboljim sex iskustvom!
Ma i od boljeg uvek ima bolje! Hihihihihihi :D:D:D
Nije mi bilo svejedno, auh kako mi je sujeta bila povrijedjena...
Ali, nisam mu nista rekla, nisam imala pravo na to...
Jer, i kod mene je bila ista situacija... lol
Najiskrenije , letela bi gola napolje , da je vise nevidim 8)
Ovako...hipotetički bi ga pitala šta je to što je taj odnos činilo tako posebnim (fizika, hemija, tehnika, molekularna bilogija, intezitet i dužina trajanja veze.. Smile ) sumirala bi sve odgovore i racionalno donela odluku na osnovu istih :D, mada iskreno verujem u onu narodsku "Nema loših djaka, samo loših učitelja" lol
Ne bih mu pokazala da me njegova prica pogadja ( a pogodila bi me jaaako oops ), samo bih onako kao usput rekla da je meni sa prethodnim bilo vrrrlo ok,ali zato sa onim pre prethodnog je bilo nesto najbolje sto zensko moze da smisli i pozeli... 8) 8) twisted pa nek' se posle misli koliko je dobar sex sa njim... I da,posle takve situacije bilo bi mi jasno da sa tim covekom necu ostati jos dugo. roll 8)
Ju, pa zar se to uopste govori nekome? To je po meni neukusno. Normalno da vredja sujetu. Zar nije svako razlicit i na svoj nacin dozivljava i sexualni osecaj, to ne znaci da je neko bolji ili gori. Mozda bi nekom bas sa tom osobom bilo super, a njemu ili njoj nije.
Ne znam kako bih reagovala. Verovatno bi mi bilo neprijatno. oopsshock
Mislis? lollollol Nasmejah se slatko. wink

Zar nismo bili i mi mladi. Eto, dala sam sebi slobodu da se setim sebe u tim danima i isto bih pitala i odgovorila. lolTonguewink
Ma meni su stalno govorile... ovo nije valjalo, ajd' iz pocetka, dok ne naucis... i nisam se vredjao, nego navalim na ucenje....

Juuuuuuuuuuuuuuu sram me bilo....
Prvom prilikom bih ga razuverila najbolje sto umem ( a umem 8)
ili ako bih bilo na pocetku rekla bih to je zato sto nisi imao jos iskustva sa mnom twisted
Tesko da bi ga razuverila, Corinna lol To on nosi u sebi. Secanje na nesto izuzetno, nema tih reci koje mogu to da izbrisu. Mogu samo da se potisnu secanja i ide dalje.
Ko, bre meni sme bilo sta da prizna????

Pobijesh govno, svojim najboljim sex iskustvom!

Ae, ljubim te bakooo u tu pametnu glavicu!

:D
Pozvao bih tog tipa da mi da neke tips & tricks lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:07 pm.