Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

(Sreo sam te mnogo puta...)

Pamtite li trenutke kada vam zadrhti celo telo kad nasuprot vas sedi osoba koja vam donosi nemir...
Nataly, ovo je divno.. Smile Najezila sam se.. Da, secam se svih tih trenutaka.. cry
da,imam samo jednu osobu pred kojom drhim kao prut! cry
Nataly, ovo je divno.. Smile Najezila sam se.. Da, secam se svih tih trenutaka.. cry

i ja se secam i vec duze vreme ne osecam... cry

"...a htela bi, znam...ako ni zbog ceg onda zbog nade koja lebdi medju nama ne usudjujuci se da nas dotakne..."
Noc je pravo vreme za ovakva razmisljanja.. Emocije mi ovog trenutka bas naviru.. Mozda je bolje, da vise nista ne pisem.. Srecna sam, sto sam dozivela drhtanje i onaj cudan osecaj u stomaku, zbog kojeg bih mogla da poletim..
Iskreno, gutam knedlu, jer mi doslo da zaplacem... Koji sam ja blesavi emotivac!
Fenomenalno i tuzno u isto vreme Unhappy

Secam se svakog drhtaja, svakog pogleda, svakog pokreta uznemirenih ruku, osmeh u uglu usana..Secam se i razmisljam, hoce li se ponoviti, hoce li biti hrabrosti ?

" I sad mi reci zasto mi je tako tesko zatvoriti prozor
i ugasiti svetlo... leci, ne misleci ni na sta i zaspati.
Jesam li se dala obuzeti mislima kako stojis s one strane ulice
na koju svetlost ulicne lampe ne dopire...
zagledan u moje prozore...

I jesam li losa, reci mi... jesam li losa, ako za tebe
iako i ne znam da si tu, ali te osecam nekako...
jesam li losa, losija od drugih ako se zapocnem skidati
s namerom, pred prozorom, za prozracnom zavesom...
Ili nam to oboma treba!?

Tako, i uspaljeno i cisto istovremeno...
i bludno i sveto zajedno?

Sapni mi "
Da li mi se cini ili svima polako naviru emocije i najlepse uspomene? roll

inace juce sedi drug kod mene i posle duge cutnje postavi mi potpuno isto pitanje ( to je valjda koincidencija)
Valjda nas ovakve stvari nateraju da pogledamo duboko u svoju dusu.. Tamo nema lazi i prevare, bez pretvaranja..
DA! ne kaze se dzabe najgore je istinu pogledati u oci!
Naravno da se setjam!Svaki put kada vidim flashu VINJAKA,ja zatreperim :D
Ja zdrhtah od njegovog glasa. oopslol Ima covek glas da se stvarno najezis, ali od miline. wink
Ja sam odlucila, da ovakve stvari vise ne slusam u gluvo doba noci.. Smile Nije to zdravo za moje srce.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:22 am.