Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakav je ovo novi sajt, forum ? izgleda mi kao da smo na pocetku sajta a ne moderno doba i te fore , meni se IC ne svidja :D
...pa klikni, brate, na "klubove" u zaglavlju i sve će ti biti jasno...koja ženska dođe, odmah ide u izlog...a koji musHki dođe, može samo da gledi u izlog, ...ako 'oće koju i da prozbori, mora platiit članarinu...limun se snašao, mod je pa može da zbori koliko hoće bez članarine...i tako...lol
rum_punch(manki)live.com
RumPunchBL kaže...

...pa klikni, brate, na "klubove" u zaglavlju i sve će ti biti jasno...koja ženska dođe, odmah ide u izlog...a koji musHki dođe, može samo da gledi u izlog, ...ako 'oće koju i da prozbori, mora platiit članarinu...limun se snašao, mod je pa može da zbori koliko hoće bez članarine...i tako...lol

rado cu ti prepustiti temicu! hoces da pricam sa adminkom? Smile
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Zare74 kaže...

Jbt......koja si ti staromodna koka i ne pratiš trendove......

Laki je malo nervozan
Forum je krasan u 2016 godini
belica kaže...

Laki je malo nervozan

Pozdrav od Laki-ja......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Pozdrav od Laki-ja......

Sad jesi Zare ili Laki ha
Jedna clanica ima prekrasne grudi.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
NuitBlanche kaže...

a druga guzu..treca oci..a cetvrta dusu...poznato nam to sve gosn zed....ima i jedan divan muskarac...i drugi nije lijep al sarmantan...treci nezgodan al zanimljiv i tako..razz

Jbg svaki dzak nadje svoju zakrpu. Ali jedna clanica ima divne grudi. Smile
Nema na cemu nuitko, guza ti je bajna :D
Inda necu da brijem dlake. Aki odgovara Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:13 am.