Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakav je ovo novi sajt, forum ? izgleda mi kao da smo na pocetku sajta a ne moderno doba i te fore , meni se IC ne svidja :D
...pa klikni, brate, na "klubove" u zaglavlju i sve će ti biti jasno...koja ženska dođe, odmah ide u izlog...a koji musHki dođe, može samo da gledi u izlog, ...ako 'oće koju i da prozbori, mora platiit članarinu...limun se snašao, mod je pa može da zbori koliko hoće bez članarine...i tako...lol
rum_punch(manki)live.com
RumPunchBL kaže...

...pa klikni, brate, na "klubove" u zaglavlju i sve će ti biti jasno...koja ženska dođe, odmah ide u izlog...a koji musHki dođe, može samo da gledi u izlog, ...ako 'oće koju i da prozbori, mora platiit članarinu...limun se snašao, mod je pa može da zbori koliko hoće bez članarine...i tako...lol

rado cu ti prepustiti temicu! hoces da pricam sa adminkom? Smile
Nasao sam mir.
Zare74 kaže...

Jbt......koja si ti staromodna koka i ne pratiš trendove......

Laki je malo nervozan
Forum je krasan u 2016 godini
shockshockshockroll
Imati prijatelja, to znači pristati na to da ima lepših, pametnijih i boljih od vas. Ko to ne može prihvatiti- nema prijatelja.
belica kaže...

Laki je malo nervozan

Pozdrav od Laki-ja......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Pozdrav od Laki-ja......

Sad jesi Zare ili Laki ha
belica kaže...

Nesto si hteo ?

Kratko sam ja ovde da bih nesto hteo,tako da ovaj KRASAN forum ume da me iznenadi.lol
Imati prijatelja, to znači pristati na to da ima lepših, pametnijih i boljih od vas. Ko to ne može prihvatiti- nema prijatelja.
Jedna clanica ima prekrasne grudi.
Nasao sam mir.
NuitBlanche kaže...

a druga guzu..treca oci..a cetvrta dusu...poznato nam to sve gosn zed....ima i jedan divan muskarac...i drugi nije lijep al sarmantan...treci nezgodan al zanimljiv i tako..razz

Jbg svaki dzak nadje svoju zakrpu. Ali jedna clanica ima divne grudi. Smile
Nasao sam mir.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:03 pm.