Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li se iko ikada upustao u taj posao?Zanima me misljenje onih koji jesu i kakva je zarada,kao i to koje sajtove koristite? Ja sam se nedavno registrovao na 123fr.com, ali ne vidim nista. Postavio sam nekoliko fotografija od kojih nema ni traga ni glasa.
DiscWorld kaže...

Da li se iko ikada upustao u taj posao?Zanima me misljenje onih koji jesu i kakva je zarada,kao i to koje sajtove koristite? Ja sam se nedavno registrovao na 123fr.com, ali ne vidim nista. Postavio sam nekoliko fotografija od kojih nema ni traga ni glasa.

Moras prvo platiti clanarinu, da bi se ista videlo! Potrazi upustva za uplatu!
E jbg. Koliko kosta ta clanarina,posto sam totalni kokuz i da li postoji jos neki nas sajt poput greendesign ili nesto gde placaju od ucinka?
Ovog posmatraca iznad placamo po ucinku, dobija 1 euro cento po postu, pa mora dosta da nazvrlja da bi prehranio machke.

Ne znam je li reklamiras stranicu ili stvarno trazis posao, uglavnom je velika ponuda fotografija i tesko da se moze steci popularnost i veca zarada, mada nekima uspeva. Sve u svemu tezak je put do slavlja. U svakom slucaju imamo neke forumaske teme gde bi mogao okaciti neke od svojih radova.
Nemam ja koristi od reklame sajtova,meni trema trenutno lova,po mogucnosti od 30e pa nadalje,a posto sam koristio taj jedan sajt,pitam samo. Registrovao sam se i na kliktanje reklama,mada to je prosto bedno,a inace obozavam fotografiju i dizajn.To je oblast koja me ispunjava,iako studiram IT.IT je smor. -.-
a da pokušaš da se nakačiš na neki sajt?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
DiscWorld kaže...

ako nisu golisave fotografije, nemoj se nadas zaradi O.o
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
DiscWorld kaže...

Nemam ja koristi od reklame sajtova,meni trema trenutno lova,po mogucnosti od 30e pa nadalje,a posto sam koristio taj jedan sajt,pitam samo. Registrovao sam se i na kliktanje reklama,mada to je prosto bedno,a inace obozavam fotografiju i dizajn.To je oblast koja me ispunjava,iako studiram IT.IT je smor. -.-

30E, dnevno, nedeljno, mesecno?
U Srbiji za 1000 din po danu mozes naci radnika za bilo kakav posao.
godišnje, Lave.. godišnje!..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
malo li je?..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
E 30 e mi treba da otplatim net.A postavicu ja reklamu ovde za moju umetnost.ORIGAMI. Ko zeli da kupi,vrlo jeftino,korpice kostaju 300 dinara.Pomozite ljudi,ako treba moze dve po 250 :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:15 pm.