Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko su bili vasi najgori gosti? Imate li neku dogodovstinu u vezi kucne posete ili neke proslave?
hehe, imao sam dva luda druga, jednom su otisli u grad i ogladneli i pridruzili se nekim svatovima. Otisli u restoran, zauzeli mesto, niko ih nista nije pitao, a svi su ih gledali. Njeni su mislili da su drugovi od mladozenje, a mladozenjini da su rodjaci od mlade. :D
Kako beše kažu...svakog gosta 3 dana dosta?!
Ja se secam da je drugarica dosla jednom sa deckom koji je izgoreo solnjak, dok je ona izgorela krevet cigaretom. Za malo pozar. lol
   lajkuje ovo
edita33 kaže...

Ja se secam da je drugarica dosla jednom sa deckom koji je izgoreo solnjak, dok je ona izgorela krevet cigaretom. Za malo pozar. lol

A nisam tako zamišljao ljubavni žar. roll
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Mislim da sam ja najgori gost. Obavezno nešto oborim ili prosipem,živa nisam kad gostujem...a najgore je kad pazim tad napravim najveći ršum. Smotkooo smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Će me vikaš na gosti,da se malko opuštim kod tebe oopssmile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
i ja se opustih, idem u goste na jug Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:44 am.