Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Lepota žene nije u odeći koju nosi, figuri koju ima, ili načinu na koji se češlja. Lepota žene se može videti u njenim očima, jer su one vrata do njenog srca, mesta gde boravi ljubav. Prava lepota žene se ogleda u njenoj duši. To je briga koju s ljubavlju daruje, strast koju pokazuje. Lepota žene se samo povećava s godinama.
Carpe diem.Acta,non verba.
PlaviSmeker kaže...

Lepota žene nije u odeći koju nosi, figuri koju ima, ili načinu na koji se češlja. Lepota žene se može videti u njenim očima, jer su one vrata do njenog srca, mesta gde boravi ljubav. Prava lepota žene se ogleda u njenoj duši. To je briga koju s ljubavlju daruje, strast koju pokazuje. Lepota žene se samo povećava s godinama.
Attachment-i
Žena je uvek jedinstvena, neponovljiva, očaravajuća i božanstvena! Božanstvena jer u sebi nosi najlepše dodire, lepotu, blagost, draž i milinu, a snagu i um muškarca. Uživajte u divnim izabranim rečima u čast dama!

- Žena hoće više da bude voljena, nego da sama voli; i više da je žele, nego da je vole. Ona ne samo da prva ne voli, nego prva i ne bira... Ona uvek podlegne jačem, a ne lepšem i umnijem, ni boljem i milijem... Padajući pred jakim a ne pred dobrim i lepim, žena ne razume duh nego volju, ni lepotu nego nameru.

- Žene misle kao kraljevi, da im sve dugujemo.

- Žene nikad ne mogu postići tako značajne uspehe u životu kao muškarci, jer one nemaju pored sebe suprugu koja će ih posavetovati.
Poslednja izmena Oktobar 12, 8:31 pm od PlaviSmeker.
- Žene nisu stvorene da bi bile shvaćene, već da bi bile voljene.

- Žena je jedini stvor koji ume da plače i smeje se zbog istog razloga, a često i istovremeno.

- Žena je stvorena iz muškog rebra. Ne iz stopala po kojem se hoda. Ne iz glave, da bude nadmoćna. Nego iz muškog bedra - da bude jednaka. Ispod ruke, da bude zaštićena, i sa strane srca, da bude ljubljena.

- Visina kulture određuje se po odnosu prema ženi.
-Žene razneže srca, izgrade jezik duševnosti, profine načine, i dignu ljubav i lepotu do religije i mudrosti.

- Muškarci zapravo više vole prosečno privlačne žene; to što traže one senzacionalne je da bi impresionirali druge muškarce.

- Istinski glamuroznu ženu čini njena spontanost i svest o sopstvenoj ženstvenosti.

- Muškarčeva sreća je: želim. Ženina sreća je: on želi.
- Život muškarca je slava, život žene ljubav.

- Žena je muškarcu ono što on iz nje učini.

- Kada ne bi bilo žena, dijamant bi bio samo običan kamenčić!

- Žene su uglavnom sujetne na svoju lepotu, mnogo više i nego na svoju dobrotu, a naročito mnogo više nego na svoju vrlinu.
- Ženska nežnost, ta čudna snaga koja, nevidljiva a svemoćna, živi u tim slabim stvorenjima, izbija iz njih u najrazličitijim oblicima, i stvara i rastvara živote i sudbine oko sebe.

- Žene imaju stalnu potrebu da budu voljene, i kad one same ne vole i zato se često predaju i ljudima koji su im inače fizički nemili

- Muškarci uvek žele da budu ženina prva ljubav. Žene su u tome prefinjenije: žele da budu njihova poslednja ljubav!
Žene su unijele više blagosti i uglađenosti među ljude, nego svi moralisti ovog sveta.

- Žene nam retko kada oproste ako smo ljubomorni , ali nam nikada neće oprostiti ako to nismo.

- Žene treba obožavati ili ostavljati. Ništa između toga.

- Na svetu nema ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.

- Lepe žene nikad ne sumnjaju u svoju inteligenciju, ali inteligentne žene uvijek sumnjaju u svoju lepotu.
Poslednja izmena Mart 28, 12:56 am od PlaviSmeker.
Žena jaka,žena nežna,na mojoj usni pahulja snežna.
Sleti tamo dole,nakvasi duše gole.
Žena "ružna" žena lepa,načini od mene boljeg čoveka.
Žena"laka",il ona što tvrdi pazar,ko sam od nje ću da saznam.
Žena kao nedokučeno biće,bez nje patiš,uz nju lakše bi će.
Žena je nešto slatko koje treba voleti,bez njih smo ne pošumljene goleti.
Žena slobodna,il ona što se stidi,svet objektivnije očima vidi.
Žena vrela ili hladna sena,uvek je vatra mojih vena.
Bila zlobna ili poštena,uvek je jaka kao stena,nedostižna žena!
   lajkuje ovo
Јасно kaže...

mala a da ti malo odradis hoblovanje glave
mrgreen
Attachment-i
Plavi da ne nazva žene kobilama na nekoj temi, pa i da pročitamo to što si proguglao i namučio se da kopiraš roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Plavi da ne nazva žene kobilama na nekoj temi, pa i da pročitamo to što si proguglao i namučio se da kopiraš roll

nisam mislio na sve,ne zezaj , znas ti dobro sta ja ja i na kakve mislim, a i neki muski nisu bolji,

a mislim na karakter Wink
u pocteku pile,maco kuco, a kasnije konju kobilk okoksko , magarce

sve zavis od ljudi koji se nadju, burma i potpis nista ne znace, pa cak ni ruka u ruci
svi smo isti pred Bogom zar ne

mrgreen
Šta je to Bog? Nešto ga često pominjemo, a nikako mi nije jasan lik, u celoj priči grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:46 pm.