Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nesto danas razmisljam: ima godinu ipo dana da sam se ukljucio u internet zajednicu na ovom mestu sa relativno aktivnim ucescem...i na moje iznenadjenje i ovo virtuelno mesto slici reali: stvaraju se veze i vezice...poznanstva...mreza...drustvo... i u to ukljuceno: poznavanje...tajne...(ne)simpatije... a sa time dolazi i do emocija, diplomatije...intriga...

a sve to na virtuelan nacin sa izmisljenim likovima...

zanima me kakvo je Vase iskustvo?
ja sam neukusna....................Smile))

lol
A sada ozbiljno. A ko je rekao, da sam ja izmisljena? Nismo mi izmisljeni, nego samo komuniciramo i na ovakav nacin, sto ne znaci, da ne postojimo. Naravno, ima i onih koji se pretvaraju, da su nesto sto nisu, izmisljaju zivotne price i slicno.
Hajde na dva dcl bloody coctaila. Smile
a ko je rekao da ne postojimo?

samo smo ovde virtuelni!
Moje iskustvo je OK. Mislim da svako nadje neko svoje okruzenje i ovde. Neke upoznas uzivo, neke ne. Intrige me ne interesuju i ne ukljucujem se u iste. Simpatiju imam, a valjda je svi imamo ovdeSmile)). Daleko je to od nekih emocija, emocije su mi usmerene ka dragim ljudima, znaci neke prijateljske, koje su lepe na svoj nacin i drago mi je sto ih ima.
Ma sve su to lobisti... i filatelisti... i biciklisti... i svi ISTI... Smile
Samo se malo razlikuju po afinitetu wink
i sklonostima...ma...ma...ma manijaci jedni... Smile syber manijaci Smile
Paaaa i ti si se vratio svome jatu. Wink

a sve to na virtuelan nacin sa izmisljenim likovima...

zanima me kakvo je Vase iskustvo?

Moje je iskustvo da je minimum 50% izmisljenih likova.... roll

I jos 30% onih koji se predstavljaju onakvima kakvi bi mozda zeleli da budu.....

Ma super! :D
Moje iskustvo je da nema iskustva!! 8)
Marko, ja mislim da je potpuno normalna pojava da nekog simpatishesh vishe, nekog manje, neko ti ide na zivce, prema nekom si indiferentan...
To je tako. To je ljudski. I to je o.k. wink
A moje lichno iskustvo je divno...
Smile
Moje iskustvo je da nema iskustva!! 8)

... aaaaaaaaaaa ........... neukusna ....... znacxi ........ SmileSmileSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.