Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Lave, sretan ti rodjendan i svaka ti dala!

gringringrin
Fala, fala, niste trebali! lol
zahvaljujem!

posebno se zahvaljujem svima onima koji su mi cestitali na fejsu, a i onima kojih odavno nema na ovim stranicama, a poslali su porukicu!
Attachment-i
Hvala Jano, Zeljanu sam bio spreman da zenim bez probnog vremena. Ove ostale redom, samo ako izdrze probno vreme! Smile
Druze, srecan ti Divan dan!smile
Poslednja izmena Maj 7, 1:27 am od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Srećan nam rođendan, Lafe..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

Idemo, jen', dva i tri..Srećan rodjendan.. grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..

Hvalaaaa!
Torta i limunada za svakog!
Smile
  i  lajkuje ovo.
So Long, and Thanks for All the Fish...
Srećan rođendan Biterče, sve najbolje! smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
hvala plavkice, za tebe dve case limunade! Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 am.