Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li znate kakve se priče pričaju o vama...?

twistedtwisted 8)

Ljudi izmišljaju priče o drugim ljudima,ne znam zašto... i ne zanima me... lol
Kakve ste priče čuli o sebi i da li ste u toj situaciji bili povređeni ili vam je bilo smešno? 8)
Hoces iskreno? Zaista ali zaista mi se fucka... Wink Davno sam se operisala od takvih stvari. Najbitnije mi je misljenje ljudi, do kojih mi je stalo (prihvacam i njihove kritike) i da poznajem samu sebe. Zar neko moze, da zna o mom zivotu vise nego ja, koja ga zivim? Wink Ljudi su pricali, pricaju i pricace.. Smile
Haha Unce postavila si pitanje kao Jelana Alimpic svojim `zvezdama` u Bravo show... lolwink

Nisam cula, a mozda bih i volela nisam dugo citala neke gluposti...cak su i u realnom zivotu `pokupili` sve sto su zeleli pa im valjda vise nije interesantno!

roll
Haha Unce postavila si pitanje kao Jelana Alimpic svojim `zvezdama` u Bravo show... lolwink

Nisam cula, a mozda bih i volela nisam dugo citala neke gluposti...cak su i u realnom zivotu `pokupili` sve sto su zeleli pa im valjda vise nije interesantno!

roll

lollol
Pa ja zato retko otvaram teme lol Jelena Alimpic mi sve ideje ukrade! evillollol
U sto je meni krivo... kad cujem da sam nesto kresnuo... svi znaju sem mene Smile
PLAGIJATORKA!! 8) wink

Jel te bar potpise u spici? lol
Hoces iskreno? Zaista ali zaista mi se ovih meseci fuck-a... Wink Davno sam izoperisala takve stvari. Najbitnije mi je misljenje ludih, a do onih do kojih mi je stalo (prihvacam i njihove kritike) bash me briga, i hotju da upoznajem celu farmu radi sebe. Zar neko moze, da zna o tome vise nego ja, kome se divim i zbog chega zivim? Wink Ljudi su se prcali, prcaju i prcace.. Smile
PLAGIJATORKA!! 8) wink

Jel te bar potpise u pici? lol

shock
Hoces iskreno? Zaista ali zaista mi se ovih meseci fuck-a... Wink Davno sam izoperisala takve stvari. Najbitnije mi je misljenje ludih, a do onih do kojih mi je stalo (prihvacam i njihove kritike) bash me briga, i hotju da upoznajem celu farmu radi sebe. Zar neko moze, da zna o tome vise nego ja, kome se divim i zbog chega zivim? Wink Ljudi su se prcali, prcaju i prcace.. Smile

KOJI SI TI LUDAK, BOZE ME SACUVAJ! lollol Dodji ti lepo u ordinaciju dr. Zlambadi, na elektrosokove sa industrijskom voltazom. WinkSmile Nasmejala sam se na sav glas... Wink
sad smo se`ebali rollrollroll

Ma lažu zli jezici lollollol
sad smo se`ebali rollrollroll

Ma lažu zli jezici lollollol

ovI ti je sluchaj za BRRRRRRRRRRRRRRRRRRR-aaaaaaaaaa
ma nije, na PRAVOM smo pRutu...................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:26 am.