Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta mislite o ovom pravcu ???
Da li vam se sviđa ??
Omiljeni DJ ??
Proggy, Proggy, Proggy...
Carl craig, Hernan Cattaneo, Sander Cleinberg, John Digweed, Mark Farina, Danny Howels, ma sta da ti vise pricam kad znas i sam...
eh, sad kada se ja zaletim sa nabrajanjem .... John Digweed, Hernan Cattaneo, Deep Dish, Anthony Pappa, Timo Maas, Nick Warren, John '00' Fleming, Danny Teneglia ...... Brenda Russell, Cristian Varela,......Paul Oakenfold..James Zabiela, ma dosta, nemam omiljenog Dj-a, svaki dan sam raspolozena za drugog Wink)) Dj-a, naravno
Pa onda Stewe Lavler, Nic Fanciulli, Desyn Massiello, Nilss Hess, Shindig, Claudio Coccolutto, Satoshie Tomie,...

ima ih koliko zelis, i svaki je po necemu poseban, trnutno dva najbolja DJ-a, na svetskim rang listama su:

1. Nic Fanculli
2. Hernan Cattaneo

Mada je moj omiljeni DJ, Mr.John Digweed.
e pa imam i ja jednog omiljenog, jeste da je negde 179-ti na listi ali je domaci brand Wink)
Domaci brand, DIGITAL HARMONY (Pop DJ, Bros, DJ Straw), cist progressive, mnogo dobro rade, ako te interesuje da ih cujes i da se dobro provedes, svrati u plastic 28.01.2005. Smile
Jel' sam pozvan i ja???

NARAVNO!!!

Nisi znao za to???? Mislio sam da sam ti rekao.......
Domaci brand, DIGITAL HARMONY (Pop DJ, Bros, DJ Straw), cist progressive, mnogo dobro rade, ako te interesuje da ih cujes i da se dobro provedes, svrati u plastic 28.01.2005. Smile

eh, sto bas 28.01. ;(
javi ako bude nesto u februaru onda sigurno dolazim Wink)
Ma matori V. mi je rekao datum ali mi nije rekao šta je u pitanju...
Ma matori V. mi je rekao datum ali mi nije rekao šta je u pitanju...

Donecu ti flyere veceras, radio sam ih pa ih imam gomilicu, sa njima ti je besplatan ufur.....
Progressive jedino i volim...
Digweed je na prvom mestu....Cattaneo..hmm....opasno dobro i izgleda, a slusala sam ga u SKC-u proletos...Eddie Richards je gostovao dva puta u NS... prvi put 06.12.2003 u Aquariusu... bila je odlicna zurka... posle toga u `Tunelu`..
Trebao bi opet uskoro da dodje...
Mada, ja kao pripadnik starije generacije, jednostavno obozavam party-je na kojima radi Fakir...morate priznati da je on vrh domacih house DJ-eva...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:30 am.