Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da, da lol lol Bas sam to pomislila. Da li odredjena osoba zna da je njoj upuceno ili se propazna vise njih. lol lol :?
Da, da li se ta osoba pronadje u poruci ili ne, ili se ne pronadje ali razmislja kome drugome je upucena, ili se prepozna vise osoba, ili se ne prepozna osoba kojoj je upucena ali se prepoznaju neke druge? Ma moze i jos gore da se umrsi..... lol 8) wink twisted
Pa pogresili ste temu!
Ovo je vec uvod u intrige! twisted
Eh, ti ga pretera, Zede. Mi se samo zabavljamo citajuci poruke. Pa, javno su postavljenje, znaci, na uvid svima. lol :? shock
A i ne znamo kome su upucene, a kamoli da pretpostavljamo. wink
A, nije ni bitno, vazno je da se zabavljamo lol roll
Aha, ajde sapni. Necemo nikom da kazemo. twisted
Ja ne zelim da znam! Mozda je neka upucena meni. lol 8) roll
Da, da lol lol Bas sam to pomislila. Da li odredjena osoba zna da je njoj upuceno ili se propazna vise njih. lol lol :?

u pravu si , ni ja nista ovde ne kapiram .jbg.?!!!!!!!!????????
stvarno mi je zao , nisam imao nameru da tako ispadne , sorry .bio sam iskren rekoh ti istinu ,sve ostalo je igra slucajnosti.na neke stvari covek ne moze da utice .jos jednom ,iskreno mi je zao.

bilo mi je super , kad god sam razgovarao sa tobom , stvarno sam se osecao dobro . ni jedan razgovor nije prosao bez smeha ; bilo je lepo dok je trajalo.nadam se i tebi.

retka osoba sa kojom se covek moze otvoriti a da mu ne bude zao.

ovo je napisano jednoj zenskoj osobi , dami u prvom redu .nadam se da ces procitati ovo.telefonski broj sam stvarno izbrisao,tako ako se ikad odljutis , nemoj se nadati da ce mo se cuti jer ga nisam naucio napamet .a sto se tice ostalog , nikad te necu zaboraviti .

zao mi je .valjda je to sudbina.

ajde sad te pozdravljam .sve najbolje.a i vas sve ostale.laku noc.
Hocete da imenujemo od sad?? roll lol twisted

Nećemo 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:30 am.