Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

naravno da ima
meni je na primer veceras bila extra zajebancija
popio sam puno al nisam se napio
bila je dobra zeza... wink lol
Svako ima pravo na dobar provod i zabavu. Neko je napisao, ali da ne ugrozava druge, s tim bih se slozila. Ako to zezanje preraste u neprijatnost, onda to vise i nije "ludo" zezanje.
Ovako:

"Ustav Republike Srbije

II LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA I SLOBODE

Ograničenja ljudskih i manjinskih prava

Član 20.

Ljudska i manjinska prava zajemčena Ustavom mogu zakonom biti ograničena ako ograničenje dopušta Ustav, u svrhe radi kojih ga Ustav dopušta, u obimu neophodnom da se ustavna svrha ograničenja zadovolji u demokratskom društvu i bez zadiranja u suštinu zajemčenog prava.
Dostignuti nivo ljudskih i manjinskih prava ne može se smanjivati.
Pri ograničavanju ljudskih i manjinskih prava, svi državni organi, a naročito sudovi, dužni su da vode računa o suštini prava koje se ograničava, važnosti svrhe ograničenja, prirodi i obimu ograničenja, odnosu ograničenja sa svrhom ograničenja i o tome da li postoji način da se svrha ograničenja postigne manjim ograničenjem prava."

Ako se već neko zajebavao na sličnom mestu/vremenu niko ne može da smanjuje dosegnuti nivo. Sa druge strane, ako na'vataš da neko pokušava to što si ti pokušala - o'ma zovi žandare.

Idemo dalje?

" Član 23.

Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno i svi su dužni da ga poštuju i štite.
Svako ima pravo na slobodan razvoj ličnosti, ako time ne krši prava drugih zajemčena Ustavom."

Objasniš da razvijaš ličnost na nekonvencionalan način (zajebancijom) i da ne kršiš ustavna prava drugih i mogu da ti pljunu pod prozor. lol
MA dok ti objasnis, vec si dobila batine!
lol lol lol
Svaki covek ima pravo da se krece i bude kreten!! 8)
Lale ako ih "trpis"pomislice da si slaba,ako ih "ignorises"nece shvatiti,ako ih "istrebis"postaces ista kao oni"...Mislim da nuzda namece stil i ovom slucaju(Ejzenstajn)... 8)
Ovako:

"Ustav Republike Srbije

II LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA I SLOBODE

Ograničenja ljudskih i manjinskih prava

Član 20.

Ljudska i manjinska prava zajemčena Ustavom mogu zakonom biti ograničena ako ograničenje dopušta Ustav, u svrhe radi kojih ga Ustav dopušta, u obimu neophodnom da se ustavna svrha ograničenja zadovolji u demokratskom društvu i bez zadiranja u suštinu zajemčenog prava.
[u]Dostignuti nivo ljudskih i manjinskih prava ne može se smanjivati.Pri ograničavanju ljudskih i manjinskih prava, svi državni organi, a naročito sudovi, dužni su da vode računa o suštini prava koje se ograničava, važnosti svrhe ograničenja, prirodi i obimu ograničenja, odnosu ograničenja sa svrhom ograničenja i o tome da li postoji način da se svrha ograničenja postigne manjim ograničenjem prava."

Ako se već neko zajebavao na sličnom mestu/vremenu niko ne može da smanjuje dosegnuti nivo. Sa druge strane, ako na'vataš da neko pokušava to što si ti pokušala - o'ma zovi žandare.

Idemo dalje?

" Član 23.

Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno i svi su dužni da ga poštuju i štite.
Svako ima pravo na slobodan razvoj ličnosti, ako time ne krši prava drugih zajemčena Ustavom."

Objasniš da razvijaš ličnost na nekonvencionalan način (zajebancijom) i da ne kršiš ustavna prava drugih i mogu da ti pljunu pod prozor. lol

pa naravno da ne mogu da se smanjuju jer i ne postoje .kako moze da se smanji nesto sto ne postoji .dva puta nista je nistaaaaa!
u ovoj zemlji sve mozhe i nishta ne mozhe.... wink
pa naravno da ne mogu da se smanjuju jer i ne postoje .kako moze da se smanji nesto sto ne postoji .dva puta nista je nistaaaaa!

Pa ja nekako i nisam prava osoba za matematiku . . . kod mene je matematika malo čudna . . . 2 i 2 su baš uvek 4 Wink

Elem, kada se igramo već matematike . . . interesantan je rezultat kada malo kombinujemo . . .

pr. ako 2 podelimo sa ništa (0) dobijamo beskonačan broj, a što bi u ovoj konstelaciji značilo da u zemlji gde ima pravila (zakona) za bilo koji broj veći od nule i nula stanovnika (ima takvih slučajeva u paksi) => dobijamo beskonačne slobode. (što je u potpunoj suprotnosti sa činjenicama)
Ako su pak zakoni negativni dobili bi imaginaran broj . . . a što već donekle odgovara stvarnosti Wink

Elem, No2.
Ne bez razočarenja moram da primetim da sam debelo promašio temu. Unhappy
(a i ne samo ja Smile twisted )
. . . u uvodnom postu je pomenuta damokratija a što iz korena menja stvari lol

Koliko uspevam da razeberem ovu kovanicu(?), reč je o nečemu gde bi se vladale dame! Što i nije tako loše. Ali mi baš nije najjasnije ko bi se tu zajebavao. Unhappy roll
Jeti06, Jeti06 lol Apsolutno je on. lol

Nije te dugo bilo, prosto nisam mogla da verujem ocima da vidim tvoj nick. wink
еврибади'с фри ту фил гуд....

Sta znam, svako bira svoj put.
Samim tim nema prava da se zali. 8)
Koliko uspevam da razeberem ovu kovanicu(?), reč je o nečemu gde bi se vladale dame! Što i nije tako loše. Ali mi baš nije najjasnije ko bi se tu zajebavao.

dobro pitanje.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:40 pm.