Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nisi morao, da otvaras temu...i, onako ce, brzo, "pasti u zaborav"...imas "Igru istine..."
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
El možemo sad da sednemo?..Smile))
Ipak sam ja starija žena..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Ja sam horizontalna i ša mi fali cool
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
   lajkuje ovo
Ne pominji mi VODU lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Yumba kaže...

Psihijatrijski slučaj.......svi su ludi osim njega samoga!!!

piše se sa moga.. dokle da te učim?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Odje ti jado nema normalijeh,svi imamo manjka po neku dasku u glavi,tako da,mislim co`ce,ne moj se nervirat`,da smo normalni ne bi ni bili odje.

haha komentar rollidealolrazzmrgreencoolTongue
Carpe diem.Acta,non verba.
Treba biti malo lood da bi bio normalan razz
Mislicu o tome, sutra Smile
to se zove kreativna hrabrost sa elementima slucajnog izbora :D
Nasao sam mir.
Nista nije slucajno Smile
volim da nasumice izaberem neku opciju. zivot je tada lepsi. naravno nije nista slucajno, obzirom da biramo uvek ono sto nam podsvest zalaze.
Nasao sam mir.
Podsvest nikad ne spava, pravi joj drustvo ego, a sujeta ona samo zuji kao zujalicaSmile
rezon nadvladjuje sujetu, sanjarenje smiruje podsvest a ego je spokojan, kada je sve potaman
Nasao sam mir.
vispi je alergican na machku a nashao je machku! lol
Nasao sam mir.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:12 am.