Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Srećan ti rođendan.. neka ti se sve želje ostvare..Smile))

Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Janče srećan rođendan dušice,sve najbolje od srcetaaaa grin
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
sretan rodjendan! Smile
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Srecan rodjendan i mnogo mnogo sexa, ljubavi, para, srece i zdravlja Smile

Kako ne volim virtualne rodjendane nema torte Unhappy
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Od srca, sve sto pozelis...smile
p.s. pazi, sta ces pozeleti, Bre!
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Janice draga srecan ti rodjus, da ti se sve zelje velike I male ispune I da nam sijas uvek.Smile
Attachment-i
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:51 am.