Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja sam naučio da igram yamb, s 10 godina. Vi ?

U moru online igrica, jel uzmete nekad da bacite kockice, sa drugom, drugaricom, komsijom, komsinicom, mužem, ženom, bratom, sestrom ... ?
Sa koliko kolona se igrate ?
Da li se negde organizuju ili jesu, turniri u igri yamb ?
Igrate li se možda online ?
didu li du di
odavno, nisam igrao...
5 kockica, 4 kolone...
u donjem delu, samo kenta ( 40, 35 u pisnju ), full, poker i yamb...

p.s. samo kad se setim, igrali smo 1 poen/1DM
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
men to dosadno, ja volim domine, koje igram od pete godine
Yamb, ili struja...?

p.s. ne znam zasto, ali u vreme sancija/restrikcija(mraku), nekako lakse, "padne" Yamb...
Poslednja izmena Avgust 24, 6:16 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Uhhh obožavam jamb smile
seća me na studenstke dane,tačnije noći..dok sam spremala ispite sa kolegom i koleginicom,do jutra,pauza bi nam bila partija jamba,stignemo i da se posvađamo lol
Volim sa puno kolona,da se što duže igra!
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
sto vise kolona, i kockica...lakse je ...umetnost Yamba je u pisanju, a ne, u kockicma (sreci)...

To si u pravu,al kad ti je to pauza,onda nek traje što duže...ne brigaš za umetnost smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 pm.