Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Devojke, da li ste nekada dozivele orgazam G tacke, da svrsavate u mlazovima kao da piskite? Ja nisam, pa me zanima kakav je osecaj, kako doci do njega i kako ga prepoznati!? Citala sam o tome, ali me zanima iz prve ruke, ako neka od vas ima to iskustvo!?
Pa, swetlady, ovo nije sxualno-obrazovni forum, mada verujem da ce ti se mnogi javiti na pvt i ponuditi da s njima dozivis to iskustvo. lolwink Pamet u glavu, devojko. To je moj savet, sve drugo dodje samo po sebi. Ne treba zuriti.
Devojke, da li ste nekada dozivele orgazam G tacke, da svrsavate u mlazovima kao da piskite? Ja nisam, pa me zanima kakav je osecaj, kako doci do njega i kako ga prepoznati!? Citala sam o tome, ali me zanima iz prve ruke, ako neka od vas ima to iskustvo!?

?????? bas sam radoznao!
Hajde da vas cujem
Ali moram ukazati da je G tacka jedno
A squirting drugo
G tacka ima funkciju i bez squirtinga
Hajde da vas cujem
Ali moram ukazati da je G tacka jedno
A squirting drugo
G tacka ima funkciju i bez squirtinga

Bas ti hvala sto si nam ukazao! Bas si ti neki bistar decko.Ne mogu ti opisati moju radost ,sto si to saznanje podelio sa sirokim narodnim masam,jed da se nisi pojavio i da nam nisi rekao,mnogi od nas bih jos,dugo,dugo,ziveli u zabludi!

wink
Pa, swetlady, ovo nije sxualno-obrazovni forum, mada verujem da ce ti se mnogi javiti na pvt i ponuditi da s njima dozivis to iskustvo. lolwink Pamet u glavu, devojko. To je moj savet, sve drugo dodje samo po sebi. Ne treba zuriti.

lollollol

U pravu si Tuti, mada javljaju se i bez poziva za sexualno teorijsko usavrsavanje roll
Josh jedna tema je otishla u ku'ac... rollwink
Josh jedna tema je otishla u ku'ac... rollwink

Uh bre Lale, nemoj si na kraj srca, ajde da razvijemo temu... oops

Iako mi se čini da je već bilo govora o "G" orgazmu.
"G" tačka (Grafenbergova tacka) je skup velikog broja nervnih završetaka u unutrašnjem "gornjem" delu vagine, akcenat je na gornjem delu što znači da je najlakše "pronaći" G tačku dok žena leži na leđima, dakle u potrazi za "G" magijom dlan treba da je okrenut "na gore"
Samo stimulacija "G" tačke ženu neće dovest do vrhunca ukoliko tome ne predhodi magični spoj dugeeeee predigre i međusobnog poverenja (što znači dooooobrog i duuuugog poynavanja partnera ili to moza nije bitno, moze biti da je individualno, ne znam, neka neko drugi iskustveno kaze, meni je bitno)
Sam po sebi površinski sloj vagine nije preterano seksualno osetljiv tako da se uzbuđenje koje žena "vaginalno" doživljava više temelji na psihološkoj stimulaciji i stimulaciji "G" tačke.

. . .Samo stimulacija "G" tačke ženu neće . . .

Pa i meni je tu nešto bilo sumnjivo lol

O'ma, pa na G.

A šta bi sa A, B . . .? Wink

E, stvarno. . .a da li bi trebalo da "ide" azbučno ili abecedno . . . neje to sve'edno. JOCK! lolWink
ma dzaba fizika i anatomija bez biohemije wink
Tike, tike tacke,
nema nista bez G-tacke... Wink

Najbitnije je opustiti se, uzivati i eksperimentisati, a ne razmisljati, da li ce neko pogotiti G tacku i gde li se nalaze ostale ABECE tacke. Wink

. . .Samo stimulacija "G" tačke ženu neće . . .

Pa i meni je tu nešto bilo sumnjivo lol

O'ma, pa na G.

A šta bi sa A, B . . .? Wink

E, stvarno. . .a da li bi trebalo da "ide" azbučno ili abecedno . . . neje to sve'edno. JOCK! lolWink

Upravo tako...AlmasiDe lol
ima li ta G tacka i u cirilicnoj varijanti? wink
Vise necu reci volim te, nego Golim te. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:36 am.