Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mile_Macak kaže...

Pošto pripadam jednom drevnom narodu, prvom kulturnom i pismenom u ljudskoj istoriji, koji se pri tome i krsti, tj. bogu moli sa tri prsta, nekako sam uvek vodio računa da na svaki imam po jednu, bar.

Mera su tri žene.

Jedna za brak, jedna za seks i jedna u rezervi, što bi se reklo za svaki slučaj.

Jesili ti siguran da se ti krstis lollollollol
Mile_Macak kaže...

Hrišćanin sam, ali i islam poštujem kao jednu veliku svetsku religiju koja takodje ima tih nekih svojih dobrih strana i ideja.

Mormon mozda lollollollol
Luckasta kaže...

On odkad je vide ovaj moj sipak ,poceo da se krsti levom i desnom rukom smile

Voli covjek dzem od sipka shock
Luckasta kaže...

Jes ,voli onako izjutra da namaze na leb Tongue

Na taste ...a moze i rakija usput cisto cirkulacije radi
Mile_Macak kaže...

Čak i ako neki možda posumnja da ga je devojka ili žena prevarila, ja s tim sigurno nemam nikakve veze.

Što bi narod rekao, ni luk jeo, ni luk mirisO...

...
Attachment-i

Evo ovako stoje stvari...posla sam u Leskovac i usput zaboravila zasto sam posla pa sam svratila do Vranja i imam jednu novost nas drug smeker izgleda naso devojku!!!! Kaze lepa crnka zgodna ubava dovoljno da mu mozak pomeri sto za njega nije tesko i odlucio da se zeni izgleda sprema svadbu pa koliko sam razumela poziva drustvo da uvelicamo to veselje...tako me zamolio da vam kazem posto njemu kompjuter ne radi...

a koji to Smile))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

ako ne znas nema veze ce didemo da pijemo i da se veselimo!!!

E ovako se ni radovati ne mogu kada ne znam coeka Tongue

A jel samo da vičemo da smo s mladine strane smile
Poslednja izmena Septembar 7, 8:35 pm od Plavkica.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ti i ja ako se uklapamo,će nam kažu "marš bre ludače ovo je ispraćaj" iako više nema vojske....e tako,ko štetne,niki ne voli nišlijke...lollol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Mile_Macak kaže...

Došao sam do nekih podataka o Stojanki.

Lepojko_Snena, nije dobro.

Do kakvih podataka, jel nije živa više?
Lovče na snove, ulovi mi snove i ponesi ih gdje rađaju se anđeli, a umire svijest
Mile_Macak kaže...

Prema ti nreki podaci do kojih sam dosad došao Stojanka je imala sedmoro dece.

Od toga troje sa nekog Nikolu.

Lepojko_Snena, ako si kojim slučajem jedinica u oca i majke, to znači da ćeš imovinu morati da deliš na još tri dela.

Ako se ovi Stojankini jave, ima i uši da ti izjedu...

Šta troje, priča se jedan.... pa nije ovaj bio u JNA 5 godina
Lovče na snove, ulovi mi snove i ponesi ih gdje rađaju se anđeli, a umire svijest
Mile_Macak kaže...

I što je najgore, pokazali mi slike.

Ličite puno, pošto su i oni svi crnomanjasti.

El da idemo i dalje u potragu ili da batalimo?

Možda se ispostavi da je taj tvoj Nikolu neko žgepče napravio i Brankici.

hahaha, ma ja imam skroz bijeli ten i kožu, nisam ja crnomanjasta, samo mi kosa crna.
Al mislim da sa brankom nije bilo ništa, kraj Branke se slikao neki vojnik Vorkapić, barem tako pisalo na slici... dal su oni se zbližavali, to ne znam.
Ma tu sam ja, al nisam preko vikenda bila dostupna...
A ne znam, ako je Stojanka imala troje sa Nikolom, to mi je malo vjerojatno, možda nisu isti Nikola
Zare74 kaže...

Meni je u osnovnoj školi,u Borči,predavao fiziku neki Vorkapić al je bio strog.....odvaljivao nas je od batina.

koliko vidim nije bas vredelo Tongue

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:45 am.