Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mile_Macak kaže...

Mogao bih da te povežem s nju samo tako, ali bi ipak morali prvo ti i ja u oči da se pogledamo, Lepojko_Snena.

Taj tvoj Nikola je je svojevremeno bio veliki zavodnik, izgleda.

Nije gledo kud "udara".

- Ja sam mu sve iz duše ispričala a on meni - smajl.

- "On kaže da se to desilo u ekstazi a ja tačno pamtim da je to bilo u šupi"!!!

- Žene žive duže od muškaraca - naročito udovice.

- Ne dovodi muža do tačke ključanja - može da ispari.
mrgreenlol
Lovče na snove, ulovi mi snove i ponesi ih gdje rađaju se anđeli, a umire svijest
Mile_Macak kaže...

Nadam se da nisi i ti "povukla" na njega, po tem pitanju.

lollollol
Lovče na snove, ulovi mi snove i ponesi ih gdje rađaju se anđeli, a umire svijest
Mile_Macak kaže...

Branka je živa.

A Stojanka?
Mile_Macak kaže...

Nije sve baš za forum, nešto ću morati i da ti šanem, u strogov poverenje.

Ako nije problem, naravno.

Ma nije problem, samo ti pucaj... wink
Poslednja izmena Septembar 10, 6:27 am od Dreamcatcher.
Mile_Macak kaže...

Evo moje Jele, stare simpatije.

Teško da će me prepozna s ovaj nick.

Nemoguće je tebe neko da ne prepozna Tantalova muko smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
E pa mlogo si propustio wink
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

sta se desilo saS_Nenom ne javlja se vise dokle se doslo jel neko nesto jos saznao de su joj ti rodjaci?

Nisam ništa konkretno saznala...ko zna šta se tu sve izdešavalo u ovih 50 i kusur godina
Mile_Macak kaže...

Bolje što ništa nije ni saznala.

Možda i bolje, ko zna šta bi saznala,
da je trebalo da znam, znala bi do sada.
Možda Stojanka više ni nije živa, možda ni taj njen sin, ko će ga znati.
Poslednja izmena Septembar 23, 7:27 am od Dreamcatcher.
Mile_Macak kaže...

Ja imam neka saznanja ali ne mogu ovako javno da ih iznosim.

U četiri oka bih mogao.

Ma daleko si...daleko.
nisam ja protiv druženja ali daleko je
Mile_Macak kaže...

Branku i Slavicu, imaš sliku na prve strane pa vidi.

Branka i Stojanka, nije Slavica

Mile_Macak kaže...

To vidi s njom. Ne verujem da će da pristane, izgleda da je Hrvatica, a one su alergične na tu neku bradicu od dva tri dana.

Ja sam joj nudio vidjenje i poverljiv razgovor u četri oka i bez svedoka, ali se nije odazvala.

Istorijski razlozi.
Nije to, ja volim bradicu od tri dana, al nema to sad veze,
samo sam mislila naći ću svoju krv tamo dole, al ako ne ide, a šta da radim. Kad nisam do sad, nema veze
Vispi kaže...

Pa moj cale je rendisao neke hrvatice na radnoj akciji roll mogli bi da obnovimo bratstvo i jedinstvo sto da ne!grin

hahahaha a možda smo svi tu braća i sestre... Može da se izvede jedan zaključak - očevi su nam zdušno širili bratstvo i jedinstvo. Na nama ostade bratstvo lollol
Za jedinstvo smo malo daleko, nekad se to više putovalo po Jugi, te poslom tamo, te vojska amo, te službeni put tamo, te radne akcije amo........
Poslednja izmena Oktobar 2, 2:13 pm od Dreamcatcher.
Mile_Macak kaže...

Kralju moj, Lovče na snove, ulovi moje snove,
i dok spavam, i na javi… u svoj meki zagrljaj
i ponesi ih gdje rađaju se anđeli, a umire svijest
i beskrajnom milošću ispuni mi srce
budna dok sanjam…
Jer ti ćeš uvijek za mene biti moja tajna, moj san, moj ljubljeni,
A ja ću za tebe samo sanjati…

Da mi je samo saznati kojem li je našem Članu ili Posmatraču ova naša Lepojka_Snena namenila ove Stihove što iz Srca dolaze?

Opasna neka Hrvatica.

hahaha, ma nisam opasna, jagnje, bubamara... wink
Nego... nije namijenjeno ovdje ni članu ni posmatraču, to je bilo u meni kad sam se prijavljivala na sajt, možda je bilo namjenjeno čovjeku od kojeg sam nekada priželjkivala ovako nešto, fatalno i besmrtno, ali... nije se desilo, i ostadoše riječi na papiru i u mojoj duši ispisane. Neki senzitivni ljudi čitav život provedu tragajući za nečim...takvim. Neko opet ni ne osjeća da mu išta takvo treba ili nedostaje u životu. lol Koliko ljudi, toliko ćudi.
Poslednja izmena Oktobar 3, 3:21 pm od Dreamcatcher.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:44 am.