Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Muskarac ili voli zenu ili je ne voli. Mislim da u tome ne postoji regulator stepena ljubavi. Najlepsi je, naravno, pocetak. Tada je sve sjajno, fantasticno i nadljubavno, kako je to vec lepo rekao moj kolega po obrazovanju i jos po necemu, E.A. Po. Medjutim, zivot kasnije menja tu krivulju zaljubljenosti i svodi je na realnu ljubav u kojoj dolaze do izrazaji nasi karakteri i ukupne osobine nasih licnosti. Mnoge zapoceti ljubavi i prestanu. Samo retke opstaju i za njih su potrebni specificni uslovi, kao sto je velika kompatibilnost karaktera, temperamenata i brojnih drugih faktora...

Na vitalnost ljubavi muskarca i zene, uveren sam, moze znacajno uticati i njihova zivotna dob i prethodna ljubavna iskustva iz kojih su, ako su dovoljno pametni, izvukli pouke. U tom smislu sam vec govorio o fenomenu drugog braka , kojeg i ovaj put toplo preporucujem ljubavno nesrecnim "zbracenim" osobama kao sjajnu mogucnost u realizicji buduce srecne ljubvi...

Inace, mislim da smo, mi muskarci, u visokom stepenu slicni zenama po osecanju ljubavi prema suprotnom polu...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:49 pm.