Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

~~Seks mi je jedno od retkih zadovoljstava u ovakvom životu kojim živim ja, i velika većina sapatnika u ovoj zemlji~~

Da li je to ispovest svih nas? Da li nam seks ostaje kao skoro jedina velika radost u zivotu?

Da li je takav moto posledica opste seksualne revolucije, koja preti da srusi sve narodne tabue? Mada, ako dobro pogledam, ni u Rusa, ni u Amera nije bolje.
Nasao sam mir.
I sam Dr.Nele Karajlić je kroz usta Murge drota negde na kraju balade primetio da:

"kontam da je Freud u pravu
i da je seks korijen svega"

Inače današnji odnos prema sehu je posledica aktualne vladavine na zalasku, a čija je vladavina obeležena zabranama i prirodnih potreba.

Šta dalje? roll

I ako su pagani imali mnogo zdraviji odnos prema svemu pa i sehu, malo je verovatan takav pomak.

Mi ćemo po "dobrom starom civilzacijkom" običaju da izaberemo nešto lošije i proglasimo to za bolje.
Poslednja izmena Septembar 26, 8:17 pm od DeAlmasi.
E' da!

Interesantno je da su plavuše tu istinu s'vat'le.

I tako, ispadoše svi plavuše osim plavuša! shock

lol
Poslednja izmena Septembar 26, 9:27 pm od DeAlmasi.
Opet nešto plavuše krive lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
zedlion kaže...

~~Seks mi je jedno od retkih zadovoljstava u ovakvom životu kojim živim ja, i velika većina sapatnika u ovoj zemlji~~

Da li je to ispovest svih nas? Da li nam seks ostaje kao skoro jedina velika radost u zivotu?

Da li je takav moto posledica opste seksualne revolucije, koja preti da srusi sve narodne tabue? Mada, ako dobro pogledam, ni u Rusa, ni u Amera nije bolje.

jebes to ako ti je jedina sreca u sexu.... ima toliko divnih stvari, ja sada jedva cekam prolece i lepo vreme, na rolere i ceo dan jurcam pored Dunava Smile)))
a jedva cekam i rucak, posle rucka ide obavezno neto slatko, ondak jedva cekam da moj sinak zavrsi srednju pa da vidimo sta ce i kako dalje, i sve me raduje...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ti i ne zivis u ovoj zemlji! Tongue
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

ti i ne zivis u ovoj zemlji! Tongue

kod kuce sam najsrecnija....ipak...

ne mozes zamisliti koliko sam srecna kada naletim na pravu dimljenu slaninicu za pasulj, ili pak na euroblok cokoladu, ili cujem ljude da pricaju nas jezik, madjarski ili srpski, svejedno je, radost sreca ne moze se opisati...isto tako posle plesa, ili posle dobrog trenigna ili divne setnje po sumi koja je duga jedno 7 km usred grada a pored mene, ili pak Dunava koji ima tako uredjene parkove i sredjene staze za bickliste i nas sto vozimo rolere, da to jos videla nisam, pa autobus kada dolazi na svaka 3 minuta, ne mozes se ni naljutiti sto ti je otisao ispred nosa, kada evo ga drugi, auto ti ne treba, pa milion stvari, tik pored mene najveci luna park, graja smeh, dovoljno je da prosetas, jeste, sitnice su sreca...
a volela sam i moje selo, i volela sam sumu gde sam zivela (30km) dalje od Bg i Bg ...
aerobik u selu, pa se skupe zene povedu decu i pricaju o maloj nevesti, ma ides breeeee...
u svemu se moze naci sreca, mala velika, nebitno, bitno je da prija i drzi ti osmeh na licu :D

sve u svemu tamo kod tebe ne mozes naci stog sena Tongue
Nasao sam mir.
da, da, kada se sasvim preseli u tebe, onda postanes verski opsesnik. Wink
Nasao sam mir.
ebesga, meni kuvanje pricinjava vece zadovoljstvo.. valjda to ide s godinama..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
shockel jesam?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Jana_Bre kaže...

Pa nee ti ovo tema o kuFanju brate Damico, eve ja da se poFalim upravo sam sa zadovoljstvom kupila suuuuuper sexy vesh reduciran u Hunkemülleru i josh vishe zadovoljstva ce izazvati kad ga bude video darling

prezemtuj mu ga posle fudbala Smile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Simic Lepa kaže...

ima da se odusevi Tonguelol

kakva si ti seljaaanka,pa sexi veeš je crne bojeee,da se ne vide žute flekee Tongue
Poslednja izmena Januar 24, 2:53 pm od sejlor.
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.