Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ili...po cemu je, ONA...prava, jedna, jedina...
sta je razlikuje, od svih ostalih....?

p.s. zamolio bih dame, da bar, prve dve strane na forumu, puste da, samo muskarci odgovaraju...
p.p.s. posle mogu, i one, da ogovaraju....
Poslednja izmena April 13, 8:55 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
bili smo jedna dusa u dva tela.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
hvala ti, sto si, iskreno otvorio temu...
vremenom cemo je, kao i vecinu ostalih, upropastiti...
po cemu je ONA, bila posebna, jedinstvena...?
Poslednja izmena Oktobar 21, 7:16 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
blis je vrlo slicna meni. postavio sam joj pitanje, zagledao se u sebe i znao sam sta ce odgovoriti. uvek je odgovorila ono sto sam znao da ce odgovoriti.
jedina osoba sa kojom nismo imali tajni. cak ni najimtimnije. ona je bila ja, ja sam bio ona.
ostalo ovde necu podeliti.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

blis je vrlo slicna meni. postavio sam joj pitanje, zagledao se u sebe i znao sam sta ce odgovoriti. uvek je odgovorila ono sto sam znao da ce odgovoriti.
jedina osoba sa kojom nismo imali tajni. cak ni najimtimnije. ona je bila ja, ja sam bio ona.
ostalo ovde necu podeliti.

paaa kako si je našo i šta se desilo pa niste više zajedno
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Djole, tebi avatar(i nik) dozvoljavaju da pises, i na prve dve strane...wink
Poslednja izmena Oktobar 21, 10:34 pm od eol1974.

znaci, imamo iste simptome...wink

X Y kaže...

Gledaj samo da nije udata, da ne izgubiš glavu.

ma, ako je ONA, prava...moze da bude, 100 puta udata...ja nisam, ljubomoran...

to mi se, jos uvek, nije desilo...
moze sve, lepo, da se objasni...
ako je razuman covek, razumece...
ako nije, urazumicu ga...

A malcice je drukcije u praksismile

O,djole, podeli to iskustvo sa nama Smile)))))))
oće više da pregurate drugu stranu, pa i mi žemske da graknemo..Smile))

fala na razumevanje..Smile))
Poslednja izmena Oktobar 22, 1:01 pm od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ja ću da kuckam ovudeee ko štrumpfiram ovuda da bi se otvorila treće strana a sa njooomm i doolazaak beeezbrooj žeena na teemu tttrrrttt
neekada davnoo u šumi je živela zloćesta žena,živela je sama a bila je još zločestija od obične žene,toliko joj je bilo dosadno da je počela vedzbati raaazne vradzbine,cepala malo drva za grejanje a noću kad legne,zamišljala je da će jednoga dana dodji vitez na belom konju kojeg će zavesti uz pomoć svojih činiii...pošto je poznavala doobro šumu,reši da napravi put nedaleko od svoje gajbe i tako posmatra ako naidje vitez....
Gala kaže...

Otvorio si trecu stranu...

ufff,dobro taman sam mislio da ću trebat ceeelu bajku da iskuckam Smile))
Gala kaže...

Nastavi ti sa pisanjem, mozda ce neka i doci...

Ma meni si dosta i ti jedna..da ne čekam druugu,aj mi se udvaraj malo čisto da vežbaš
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:47 am.