Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zanimljiva tema...
za one koji veruju, u Boga...pretpostavljam, da je brak, sklopljen u crkvi, vazniji...
za one, koji veruju, u Ljubav...dovoljan je, gradjanski brak...
za one, koji su RETKI, dovoljno je da se sretnu, prepoznaju....
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Lenka kaže...

e u tome je poenta moje price..ne povezujem ljubav i gradjanski brak
zar tim papirom ne resavamo samo imovinu, papirologiju oko dece, mozda neko zdravstveno osiguranje ili u najgorem a mozda i najboljem slucajuroll saostavstinu nakon smrti

to se zove, "predbracni ugovor"....
al' tu onda, nema Ljubavi...mada, ako ne ide, ni Bog ne moze, da pomogne....
kazem ti, "samo RETKI, nadju RETKE..."
msm, jeste, da se RETKO desava, al' onda nije poteban, ni papir, ni Bog...smile
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Lenka kaže...

U jednoj diskusiji danas iznela sam misljenje da je brak sklopljen pred zakonom cista forma koja resava samo neka pravna pitanja
a da je crkveni brak sklopljen pred Bogom i ljudima nesto sto ima mnogo vecu tezinu.
Kakvo je vase misljenje?

bas imamo jedan veliki problem u gradu, SNSovci postavili direktora za skolu za dece zaostale u razvoju koja je napravila rsum u dusama deteta i roditelja. roditelji je napali u medijima tvrdeci da je nestrucna, dok ona dokazuje svoju strucnost prirustvovanjem savetovanjima i poslovnim referencama. problem je samo jedan, ona nema diplomu, fali joj ispit.
hocu reci, ebes papir ako si clan neke politicke partije, al ako nisi, papir itekako znaci.
kada dobijes taj papir srecniji si i na sebe, i na partnera. sve je nekako svecanije i svetije. Wink
ova sledeca generacija ce jos utuviti u glavu da je dete, dete, ebes krstenicu, ne treba, nista ne znaci! Tongue
Gala kaže...

Prica je o braku.

sve vreme vam pricam o braku Smile
Lenka kaže...

pa za papir lol

Da sto bi Cak Noris rekao papir ne uzvraca poljubce Wink
Gala kaže...

Hehehe, pa za koga se udala ona direktorka, za decu ili roditelje? A za ono drugo si u pravu.

to ti je preneseno znacenje, smisao je medju redovima.
papir je vazan i jako bitan.

Smile

slazem se sa tebe...ne moze seh bez papira onda znaci da ce da me iskoristisoops

pa zamisli odu u crkvu, vencavaju se pa se razvode. direktan put za pakao...
dok papir trpi sve!
ista prava imaju i venčani i ne venčani po zakonu,ko veruje u boga treba da se venča u crkvi jer se smatra grehom živeti u zajednici ne venčano a i nema razvoda pred bogom što može uticati kao pritisak da se jednom venčani osećaju obavezni na neki način da održe brak i ako nisu sretni u njemu.....a ovosad,matičar dodje gde god oćeš,potpišete i teeek onda može seex Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

ma jeste i meni ti papiri idu na zivce...pored tolike tehnologijeneutral

Znaš djole,ako si udat,ne smeš da varaš muža,a ako živiš bez papira ondaa možeeš,to nije prevara,al uvek je sladje zabranjeno voće i povrće TongueTongue
Lenka kaže...

U jednoj diskusiji danas iznela sam misljenje da je brak sklopljen pred zakonom cista forma koja resava samo neka pravna pitanja
a da je crkveni brak sklopljen pred Bogom i ljudima nesto sto ima mnogo vecu tezinu.
Kakvo je vase misljenje?

papir sluzi za to, kada sve prodje da se ima cime doope obrisati... Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Razmesh III kaže...

I jedno i drugo je tuki i farsa....bez onog u srcu(što bi moj drug rekao RETKI)sve je pišanje uz vetar......na početku je cile-mile a kasnije katastrofa....i danas je sve interes,interes,interes...................interes,pa onda korist,korist,korist..........a ljubav je na pustom ostrvu koje nije ubeleženo na mapi.....dok ima interesa ima i te industrijske ljubavi kad nema koristi i interesa ljubav se seli u novi pogon.

ima nešto što se zove ,,bez uslovna ljubav,, jeste, prava retkost,al postoji.

Salu nastranu mozete vi da pricate sta ocete...al kad postoji ljubav prirodno ljudi oce da se vencadu...samo obazrivi nece a tu ljubavi NEMA. Kad ti momak kaze sta ce nama papir volimo se mi i bez njega to je znak za uzbunu wink

nije tacno....
ali...opet je ta tema duga....
papir ne znaci nista i ne dokazuje nista...papir je izgubio svoju vrednost...odavno....

vetar se vezat ne moze Smilewink

hebeš papir koji ne šuška Smile))))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:20 pm.