Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nadam se da Karlo neće da se ljuti zbog parodije na onu našu značajnu temu...smile
Ovo je kaladont isti kao običan, samo malo drugačiji lol Nadovezujemo se izrekama, narodnim mudrostima, aforizmima, stihovima pesama...bitno da je smisleno.

TEško žabu u vodu nateraTI arrow
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
I Na kraj sela, čađava mehaNA lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
JEdna lasta ne cini proleCE..
MAhati slepom je isto sto i ubedjivati budalu u nesTO Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nova Godina čeka pred vratiMA

Dejane čitaj pravila shocklol
Plavkica kaže...

Nova Godina čeka pred vratiMA

Dejane čitaj pravila shocklol

P.S. kolko se secam to je naziv jedne drame Smile
Izvinjavam se onda smile
KIselo grožĐE..
JUpiter je u laVU Smile
Mislicu o tome, sutra Smile
Vuk dlaku menja, ali cud nikaDA Smile
Poslednja izmena Novembar 16, 11:27 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:08 pm.