Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Skoro svakom muškarcu se nekad desilo da nije mogao da mu se "digne" kad je trebalo.
E, to su delikatne situacije kad muškarac može da izgubi samopouzdanje, načisto. 8)
Zato se i pitamo, šta je najbolje činiti u takvim situacijama, a da se odnos među partnerima ne pokvari?
Ovo je tema i za forumaše i za forumašice. wink
Žena ako već ne može ili neće da pripomogne, može bar da ne staje na muku koja je njenog partnera trenutno snašla tako što ga neće zezzati i što će imati razumevanja za peh koji mu se desio. Smile
Oni koji ne priznaju da im se tako nešto ikada desilo neka pođu od pretpostavljene situacije pa neka se izjasne šta bi oni u takvoj situacij. Smile

Mislim da je krajnje vreme da se na ovom forumu pređe na neke realnije, životne teme. 8)
oh, pa moje su partnerke s`obizrom na moj nekadasnji brz nacin zivljenja i sklonost ka hedonizmima tolerisale moje neuspesne pokusaje da ih impresioniram... oops

Desavalo se, kako ne pa i ja sam samo covek Smile , doduse ima jedna fora, desava se kada radis to onako jer mislis da treba da se radi, a to je greska, ako ti se jednom koci na neku zenu, uvek ce, ne treba experimentisati u fazonu, s`ovom bi moglo da bude mozda onako...a da se ne slusa glas vrsnjaka 8)

No, imao sam o.k. partnerke koje su i pomagale u rehabilitaciji, tako da sam prevazilazio sve padove i skromne uspone lol
Ne znam kako ovo da naslovim...

ćorak......................Smile))
jbg. kada se puno puca desi se .... Smile
:D Covjek nije robot. Desilo se to meni jednom prilikom. Upoznah je u vozu na putu izmedju Beograda i Vinkovaca. Mazili smo se posle na stanici par sati cekajuci da padne mrak. Za sve to vrijeme altka je gledala u nebo. Najzad pade mracak i mi nadjosmo mjesto za akciju ali ne lezi vraze alat zaribao od pregrijanosti. Sreca moja pa ona ima zlatne ruke (Ne pitah je ali izgleda da je mehanicar) te ga vrati u zivot. A bogami sam vec bijo pred kolapsom od razocarenja.
Psihoficicko stanje ima veliki utjecaj na nacin kakvi cemo biti tom prilikom sa nasim seksualnim partnerom. Svakaki oblik uznemirenosti moze dovesti do pada potencije a sa padom potencije dobivamo panicnu reakciju jer to smatramo nasim neuspjehom. Jako je bitno da se u takvim trenutcima ne koncentrisemo na erekciju nego na partnera a ako postignemo, da kazem unutrasnji mir, erekcija ce doci sama od sebe.
U slucaju da se nalazis u situaciji da si uplasen zbog nekih okolnosti u vasoj vezi, bezuspjesno je da i pokusavas nesto pre nego sto uspijes glavu ocistiti od takvih misli. Takve misli na tebe djeluju anti stimulativno i iako sve izgleda dobro u pocetku seksualnog odnosa ne znaci da ce i kraj takav biti.
Ajd' sad, kad mozemo da se hvalimo bio bi red i da priznamo neuspeh.8)

Bilo je i takvih, ne bas prijatnih iskustava. oops Predpostavljam da se to svakom desi ponekad. Neki put je u pitanju umor, neki put je glava na nekom drugom mestu a ne u krevetu...

Ne bih rekao da partnerke imaju deo odgovornosti za takav neuspeh jer to ne radim sa zenama koje me ne pale. 8)

Osim toga, malo se i omatorilo u medjuvremenu lol
Desi se i zenama da im nekada nije do toga...
Znaci ako bi se desilo, ocekivao bi puno razumevanje. Uostalom pravi partneri bi nasli nacina da ona svakako bude zadovoljena.
sve go ćorak do ćorka..............................Smile))
sve go ćorak do ćorka..............................Smile))

Nemo da mi ljuljas samopouzdanje, posle nece da se didne! :D
i posle ćorka.......... ćorak.......................Smile))
ne vriskaj............. diši duboko...................Smile))
Izvini sto pitam, a je l' kod tebe (citaj s tobom) bilo puno coraka winklollol
zar tebi nije poznato da sam ja devica.......................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:26 am.