Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kaze meni jedna prijateljica: Ja, da sam musko, sve bi zene poebao!

Imate li neke misli na tekmu?
ma ne, ona je za sebe rekla, da bi ona poebala sve zene, da je musko. sta je vto imala na umu? Smile
Ja da sam žesnko,svima bi davao iz kreveta nebi ustajao
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
peh
Odstranis sve sto smeta....mislim na dlake smile
Mislicu o tome, sutra Smile
ali ne pricamo o dlakama, vec o probiranju ili neprobiranju seksualnih partnerki.
Msm, da li je bitan kvalitet ili kolicina, da li je to neki skor ili je ipak i pitanje dostojanstva ne ulaziti bas u sve i svasta. Sa druge strane da li je zenama svejedno da imaju partnera koji je spavao sa mnogo mnogo zena i to im uopste nije vazno ili je itekako vazno i tako... Smile
Od biraca nema jbaca:D
Birac-otirac :D
Slican se slicnom raduje.
pa... o zeni se pita u kaficu. ako je znaju onda... leleeeeeeeeeee! lol
eeee...na koliko sam vencanja, sam sebi rekao: cutacu zauvek!wink
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
eol1974 kaže...

eeee...na koliko sam vencanja, sam sebi rekao: cutacu zauvek!wink

zbog dlake? roll
bilo je, na par vencanja i dlake u supi/corbi....wink
al' to odmah prijavim, konobaru: msm, skloni ovu corbu/supu i donesi, nesto konkretno...
Poslednja izmena Januar 10, 10:43 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
. . . ovim rečima si postao glavnoosumnjičeni za postavljanje dlake u supe/čorbe?! lol
500 Internal Server Error

kud bas, ova greska...roll
izgleda da svi treba da uplatimo po 500 dinkica...

p.s. sumnjicili su mene razni muzevi, za razne druge stvari...msm, ko sto kaze tema...i dlaka smeta...wink
Poslednja izmena Januar 10, 10:58 pm od eol1974.

zedlion kaže...

ali ne pricamo o dlakama, vec o probiranju ili neprobiranju seksualnih partnerki.
Msm, da li je bitan kvalitet ili kolicina, da li je to neki skor ili je ipak i pitanje dostojanstva ne ulaziti bas u sve i svasta. Sa druge strane da li je zenama svejedno da imaju partnera koji je spavao sa mnogo mnogo zena i to im uopste nije vazno ili je itekako vazno i tako... Smile

Pa ne piše nikome na čelo koje kolko imao,mislim da je bolje praviti se toša i ,,priznati,, da ne znaš šta treba raditi pa ti fino pokaže sve redoooom Smile i žene uvek kažu da si im drugi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:33 pm.