Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ajmo malo da se prisetimo kako je bilo to i ko je ostavio najsnazniji utisak na Vas, a upoznali ste se na netu...(ne mora biti bas upoznavanje, msm sajt) Smile

p.s. neki socni detaljcic, ako ima Wink
Poslednja izmena Decembar 12, 12:20 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
bila jednom jedna dama...upoznali smo se najednom drugom sajtu za dopisivanje...posle je to dopisivanje dovelo do upoznavanja i onda posle par PRIJATELJSKIH vidjanja je preraslo u nesto vise...i trajalo godinu i po dana...
dovoljno za pocetak?
dejan1712 kaže...

bila jednom jedna dama...upoznali smo se najednom drugom sajtu za dopisivanje...posle je to dopisivanje dovelo do upoznavanja i onda posle par PRIJATELJSKIH vidjanja je preraslo u nesto vise...i trajalo godinu i po dana...
dovoljno za pocetak?

pa jeste, ali bre sto je bas ona ostavila utisak na tebe, sto ti dala ili... Tongue

znaci svljas... Tongue

pa...svrljno sam...oops

a sve je ostavilo utisak na mene jer pre nisam verovao da tako nesto moze da se desi ...msm na vezu sa nekom sa neta...
ja moram priznati upoznala sam tuce ljudi sa raznih sajtova....

ima likova koje pamtim...
recimo jedan, pisemo se mi dugooo bas, upoznali na javnom chetu, i ok lik, msm ono ok...
spomenem ja nesto nokte(nemam pojma iz kojeg razloga) i on malo malo pa pita kakav lak imam i ja lupam crveni, pa opetpita, pa bordo, ali istina je da sam furala prirodne nokte i samo premazane bezbojnim lakom, nekako mi deluju najurednije, i dodje vreme prolazi pored mene, kao da se vidimo na kafi..Ja imam pauzu za rucak, pored firmice kafic, kazem Streberu ides sa mnom, kaze nece (u to vreme smo zajedno visili na svakom sajtu, a da, u to vreme Streber mi je bio direktor Tongue )
odem ja sva sretna do kafica, sednem i cekam, dolazi tip...i prvo da se rukujemo a on meni pa ti nemas nalakirane nokte (doduse nikad o sexu nismo pricali, bila je cista zajebancija, cak sto vise svi su znali da smo Streber i ja u vezi)..kazem nemam, ne lakiram nokte...
a on na mene, kako ja to mislim, njega nalakirani nokti pale, ja ostala bez teksta...o cemu bre pricas, bem te glupavog, sta me briga sta te pali, neka te zena pali ja sam samo dosla kafu da popijem...ali on ne prestaje...
bas sam se razocarala, svukla kafu i rekla da moram da idem...preko neta je bio bas super lik...nismo se vise kuckali....
od tada sam naucila lekciju, lakiraj nokte i vodi Strebera sa sobom Wink

Streber je tog dana bio sretan ko nova godina Smile)))

ima jos... pisacu vam :D

sad...bilo je i par upoznavanja gde se nista nije desilo...to su u stvari najlepsa upoznavanja po meni..najopustenija su lol
ok ovog nisam upoznala live, ali kao da jesam...

od kako sam na sajtovima, moja uza porodica to zna, majka sizila, tata se drzi za glavu, a seka, seka je jedno vreme isto isla na sajtove, mada ne tako intezivno kao ja, ali smo uglavnom na svakom sajtu bile zajedno...
i krene ona da se dopisuje sa likom, sedimo jedna pored druge (eee da umres od smeha), i hvali tipa kako je ok, kako je kulturan, ma milina, srculence pravo, (doduse ona je finija od mene mnogo) i to traje bogami mesecima, kako se ona bukvalno topi ne ne moze ga nahvali kako je divan tip... ja znam da nije, kazem joj da li smem ja sa mog nika da pisem s njim da joj dokazem da su muskarci kreteni...
(oni vec bili ugovorili sastanak, sve ko u bajci, sex ne postoji u njihovom recniku)
e tu dolazim ja, kliknem na tipa (seka se dopisuje u tom momentu s njim) i ocenim ga Smile))
naravno tip s njom na chatu, ali ne gubi vreme javlja se meni...(naravno da ne zna da smo sestre) i mic po mic on i sa njom na chatu a i sa mnom, s njom sve divno, sa mnom hm, pa ne moze....
serem ja za medalju, volim ovo, volim ono, ja vise volim da gledam...
i tip ni pet ni sest pali kameru ja umirem od smeha, a moja seka zinula ne moze da veruje, u trenutku dok tip obavlja rucni rad (ja ne palim kameru nikada, samo sam onoj blesavoj Nenki morala) napisem pozdravlja te mnogo i nick od moje seke, on je posle molio, zalio, skoro i plakao ali nije bilo upoznavanja.... Smile

uvek sam u pravu Tongue

dejan1712 kaže...

sad...bilo je i par upoznavanja gde se nista nije desilo...to su u stvari najlepsa upoznavanja po meni..najopustenija su lol

a sta mislis pod tim nije se nista desilo, zvuci mi mnogo dosadno Tongue

nije bilo sexa...ali je zato bio susret kao neko ko se zna 100 godina samo se dugo nisu videli...nije se znalo ko vise toroce...hahah
pardon...sad verujem...pre toga nisam...
Sladja kaže...

Hteo da bude siguran ,jer to ono sto je trazio il se opet zaebao lollollol

ponavljanje je majka mudrosti lol
kad si naletela na "pacijenta"...nazalost...
meni licno kad se desi da treba da se upoznam uzivo,odmah kazem da se "montira" previse...pa nisam ni ja bas neki izlozbeni eksponat lol
Kontrasica kaže...

ok ovog nisam upoznala live, ali kao da jesam...

od kako sam na sajtovima, moja uza porodica to zna, majka sizila, tata se drzi za glavu, a seka, seka je jedno vreme isto isla na sajtove, mada ne tako intezivno kao ja, ali smo uglavnom na svakom sajtu bile zajedno...
i krene ona da se dopisuje sa likom, sedimo jedna pored druge (eee da umres od smeha), i hvali tipa kako je ok, kako je kulturan, ma milina, srculence pravo, (doduse ona je finija od mene mnogo) i to traje bogami mesecima, kako se ona bukvalno topi ne ne moze ga nahvali kako je divan tip... ja znam da nije, kazem joj da li smem ja sa mog nika da pisem s njim da joj dokazem da su muskarci kreteni...
(oni vec bili ugovorili sastanak, sve ko u bajci, sex ne postoji u njihovom recniku)
e tu dolazim ja, kliknem na tipa (seka se dopisuje u tom momentu s njim) i ocenim ga Smile))
naravno tip s njom na chatu, ali ne gubi vreme javlja se meni...(naravno da ne zna da smo sestre) i mic po mic on i sa njom na chatu a i sa mnom, s njom sve divno, sa mnom hm, pa ne moze....
serem ja za medalju, volim ovo, volim ono, ja vise volim da gledam...
i tip ni pet ni sest pali kameru ja umirem od smeha, a moja seka zinula ne moze da veruje, u trenutku dok tip obavlja rucni rad (ja ne palim kameru nikada, samo sam onoj blesavoj Nenki morala) napisem pozdravlja te mnogo i nick od moje seke, on je posle molio, zalio, skoro i plakao ali nije bilo upoznavanja.... Smile

uvek sam u pravu Tongue

Pa šta je bilo?jel uspeo da svrši čovek il si ga prekinula?? TongueTongue Beše li čemu??
Poslednja izmena Decembar 16, 12:37 am od sejlor.
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Zare74 kaže...

Upoznao sam nekolicinu ljudi sa ovog sajta i svi su po meni super likovi a najsmešnije upoznavanje....ustvari posle je bilo smešno a u startu sasvim normalno,sa Armandom i LaSextorico-m.....upoznali se seli u golfa izdžogirali 500 metara seli u kafanu i smejali se....mada iskren da budem džogirao sam tad prvi put i posle nikad više.

Pa jel bilo neštoooo?Smile)))
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
lepa tema...
sad me mrzi da kuckam...
al...
u onom mom elementu...
...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:44 am.