Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

BRAVO BRATE SRBINE - DJOKOVIC ZLATNI !!!!!!
Zasluzio je da ga pomenemo. Anasstasija, svaka cast za temu Smile

BRAVO MAJSTORE !

Djoković konačno srušio Federera i popeo se na šampionsko postolje Masters turnira u Montrealu!

((http://www.fotorola.com/uploads/7fe233d162.jpg))
Za vrhunske sportske rezultate potreban je citav niz vrlina i velika ambicija... osobine koje danas, uglavnom, nisu na ceni.

Cestitam i od srca se radujem Djokovicevom uspehu. Smile

A dok ovo kuckam vidim da je i Ana Ivanovic na najboljem putu da osvoji jos jedan trofej.

p.s. Za neupucene, i Novak i Ana su clanovi TK Partizan... SmileSmile
Ana Ivanovic je pobednik turnira u Los Andjelesu.

CESTITAM Smile
BRAVO I ZA ANU!

Ponosna sam na nase tenisere i nasu mladost. Bar s necim da se istaknemo u svetu.

Evo i Anine slike, BR lolwink

((http://www.fotorola.com/uploads/acef748561.jpg))
Bas Ti hvala, da nije ove slike ja ne bih znao kako Ana izgleda, a ko zna da li bi joj se i pobeda vazila... Smile
BR, bez obzira sto svi znamo kako izgleaju nasi teniseri, zasluzili su i slike i pohlave i da se pomenu, ma gde bilo, pa i na nasem forumu. Sto rece, lalegator, respect, zasluzili su!
"NISAM IZ HRVATSKE, VEĆ IZ SRBIJE, ALI TO JE ISTO"

Predsednik kanadskog teniskog saveza, kome poznavanje geografije nije jača strana, na završnoj ceremoniji napravio je skandaloznu grešku i rekao da je pobednik Novak Đoković Hrvat, a ista greška napravljena je i na početku turnira na oficijelnom sajtu. Naš teniser u prvom trenutku nije mogao da sakrije šok, ali je ostao dostojanstven i na simpatičan način ispravio grešku.
- Verujem da gospodin nije namerno pogrešio.

Ja sam iz Srbije. Ne brinite, ne ljutim se, to je sve isto - rekao Novak uz osmeh.

i tako kaze nas buraz nema veze .......... winkwinkwink
"NISAM IZ HRVATSKE, VEĆ IZ SRBIJE, ALI TO JE ISTO"

Predsednik kanadskog teniskog saveza, kome poznavanje geografije nije jača strana, na završnoj ceremoniji napravio je skandaloznu grešku i rekao da je pobednik Novak Đoković Hrvat, a ista greška napravljena je i na početku turnira na oficijelnom sajtu. Naš teniser u prvom trenutku nije mogao da sakrije šok, ali je ostao dostojanstven i na simpatičan način ispravio grešku.
- Verujem da gospodin nije namerno pogrešio.

Ja sam iz Srbije. Ne brinite, ne ljutim se, to je sve isto - rekao Novak uz osmeh.

i tako kaze nas buraz nema veze .......... winkwinkwink

I nema veze sto Zvezda nema veze i nema veze sto sam pijan ja i nema veze sto ponovo smo 1 jer za Zvezdu zivot dacu ja !
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:37 am.