Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svako upoznavanje nosi svoju char. Razmenjuju se gomile svesnih i podsvesnih znakova, pogleda, gestova, uzdaha...
Kako se snalazite u tom sifrarniku, mozete li da lako procitate suprotni pol?
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Evo ja nikako da protumacim signal, kada me devojka posle drugog susreta odvede u prodavnicu cizmi.
Dva puta sam prosao tako. Znaci cesce nego sto bi statisticka verovatnoca to procenila. Sta li im se motalo u glavi? Imate neko slicno iskustvo? roll
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
to je toliko jednostavno da je apsolutno iluzorno rasparavljati na tu temu
ali ja sam naivan. zar posle 2. susreta?
zedlion kaže...

ali ja sam naivan. zar posle 2. susreta?

lol
i dobro da li si ih kupio ili nisi
mislim da je Jana u pravu. a ja bi joj kupio samo kad bi se posle dala... ako se ne bi dala, ja bi se osetio iskoriscen!
Gala kaže...

Gde god ima racuna nekog, ljubavi, prijateljstva nema.

da da. nema se oma da a cizme moze dobiti samo za godisnjicu! :D
NuitBlanche kaže...

i to za 10-u godisnjiculol

ti bi dobila lancic za rodjendan! prvi! Smile
NuitBlanche kaže...

a privjesak?..ti bi dobio tange..dezenirane ..tigrastelol

ja tebi seksi ves ne kupujem! kupi si sama, pa me izludi!

mozes dobiti visece mindjuse za godisnjicu ako budes dobra! Smile
Naravno, fatalna! <3
zedlion kaže...

. . .
Kako se snalazite u tom sifrarniku, mozete li da lako procitate suprotni pol?

Nikako.

Figurativno rečeno, ja autobus primetim tek kroz činjenicu da iz nekog razloga . . . ne vidim nebo. lol
jbg prvi put svi omanemo! lol

kad kaze vodi me gde zelis i odvedes je u park! dzizus krajst, koji smotanko! lol
da, sa sledecom! koja to zemska daje dve sanse?
Gala kaže...

Bas ste mi vi naivni...cccc

Svaki znakIC znate, samo se pravite. Smile

A da malo pretumbamo - tek radi istorijske (i ine) tačnosti.

Možemo da se samo pravimo da znamo znakić.

Il' kad' već anagramišem . . . IČ znamo znakić. lol
Vidljivi deo da.

A i uglavnom ste spremne da tupavijim muškim primercima ponovite dovoljan broj puta.

Al' ženska tajna?

Ostaje neotkrivena. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:13 am.