Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Resio sam da se uozbiljim i da svoj zivot vezem sa nekom. U ovim mojim godinama ne verujem vise u ideale, interesuju me prakticne stvari, pa ne mogu da odlucim koja zena je najbolja za mene.

Ima jedne, nema dece, lepa je, moze da rodi i radi kucne poslove, sve nesto razmislim, ako se skrasim sa njom, imat cemo jos makar jedno dete i bit ce nam lepo.
Ima jedne druge, ta ne zeli da radja, juri karijeru, iskreno, ne znam kakva bi maceha bila mojoj deci, ali s obzirom da su moja deca skoro pa odrasla, nije ni bitno.Bitno je da bi se slagali u krevetu.
E sad ima i jedne trece sa troje male dece. Predivna majka puna elana i cak ima ambicije da ulovi i muza. Sve nesto razmisljam, nju da izaberem, dvoje moje plus troje njeno ako izrode nama po dve tri unucadi, covece, za stare dane imali bi citavo obdaniste unuka. Jeste da bi se posteno istrosili za paketice ali kuca bi nam uvek bila srecna, o porodicnim slavljima da i ne govorim, morali bi i sator da dizemo za svecani stol.

Eto sad moja velika dilema... Kako ziveti dobro, kako ziveti dugo. Kako stojite vi po tom pitanju? roll
Poslednja izmena Januar 19, 9:48 pm od zedlion.
qq mene Lave, jo5 si pojo neku drogu..Smile))
Poslednja izmena Januar 19, 9:45 pm od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
jbg, odkad je besparica, ljudi svoje obaveze prema meni izmiruju u prirodi.

flasa vina, flasa rakije, flasa vina, kila smokava... pun mi bife flasa! :D
auuuu zede teska dilema...suvise je ovo malo informacija da bi dobio bilo kakav savet
tu se takodje postavlja pitanje koliko si spreman da prihvatis tudju decu..po logici stvari ako ti prihvatis njenu prihvatice i ona tvoju decu
ne bi imao problema sa tudjom decom, mada jeste delikatno pitanje, jer sta ako je ona previse blaga prema svojoj deci, a njena deca su puno nestasnija od moje, onda ce se moja deca osecati nepravedno disciplinovana, a ako bi bio stroziji prema njenoj deci nego sto je ona, to bi opet pravilo konflikt.
Poslednja izmena Januar 19, 10:12 pm od zedlion.
NuitBlanche kaže...

jednom je izricito naveo da se jezi od pomisli kako bi mogao biti sa zenom koja ima troje male djece...ne znam samo sto je nju sada naveo kao potencijalku..lol

samo ako je ona nezaposlena Tongue

dvoje bi ih vec mogli hraniti kao mama i tata vrabac :D

Koliko li ih ti imas, Nuitko? Smile
NuitBlanche kaže...

imam troje male..sto pitas?..nisam nikako tvoj broj...trebao bi biti tata vrapcina da bi nahranio 5 vrapcica...nista od naseg ljubavisanjacry

ih, kada budes videla kakav sam tata, opet ces se zaljubiti u mene! trep trep Smile
ma znas sta..sto manje dece, manje problema..nego ti lepo nahvataj ovu sto juri karijeru...deca su ti velika, ne treba im mama jer je vec imaju..tvoja kinta+njena kinta vodicete jednom nedeljno tvoje klince na rucak i sta te brigalol
A što se ne zabavljaš sa sve tri pomaloo Smile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Odgovor je vrlo jednostavan . . . pod uslovom da se pomenute ne poznaju! Wink
DeAlmasi kaže...

covek jasno i glasno vec u svojoj prvoj recenici pise da je resio da se uozbilji i veze za nekog a ne za nekoliko njih lol
DeAlmasi kaže...

Naprotiiv,treba da se poznaju i da znaju,pa će onda svaka više da se trudi
da ga zadrži i u kuhinji i u krevetu ...Smile
a koliko ja moram da zaradjujem a da se one trpe?
mnogooooooooooooooooooooooooooooooooo qme..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
zedlion kaže...

a koliko ja moram da zaradjujem a da se one trpe?

Maa šta ti je breee,ne zoveš ni jednu dva dana,pa kako te koja zovne da pita šta je,kažeš da nemaš kredita,pa kad svaka uplati po malo onda zoveš jednu po jednu Smile))).one te zovu kod sebe na večeru,tvoje je samo bocu vina da poneseš.. Smile kakvi troškovii breee
Poslednja izmena Januar 20, 3:22 pm od sejlor.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:14 pm.