Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kaze meni danas jedna moja prijateljica, zene sve vise zele da sve bude kako one zele.
Malo sam se zamislio i konstatovao da je to tako. Hajde, neka bude, zaradjuju, ne zele da budu ni u cemu podredjene muskarcu, ali sam se upitao, mogu li biti ravnopravne ili obavezno prebacuju teziste, pa teze biti nadredjene?
Onda se setih ovoga sajta i zenskih profila ovde, sve vise srecem profile gde se naglasava da se radi o tvrdoglavoj zeni. Je li ta tvrdoglavost sada moda ili zeli se naglasiti neka ostrina karaktera, mozda nesposobnost prilagodjavanja?
Iskreno, ne volim intelektom teske zene, zamaraju. Kako stojite vi po tom pitanju?
Poslednja izmena Januar 25, 5:56 pm od zedlion.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
mi se uvek slazemo Smile
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
te nisu vrtoglavice garant. Smile
jedino je pitanje da li je tvrdoglavost sa razlogom ili je takav "horoskop"....
zedlion kaže...

Kaze meni danas jedna moja prijateljica, zene sve vise zele da sve bude kako one zele.
Malo sam se zamislio i konstatovao da je to tako. Hajde, neka bude, zaradjuju, ne zele da budu ni u cemu podredjene muskarcu, ali sam se upitao, mogu li biti ravnopravne ili obavezno prebacuju teziste, pa teze biti nadredjene?
Onda se setih ovoga sajta i zenskih profila ovde, sve vise srecem profile gde se naglasava da se radi o tvrdoglavoj zeni. Je li ta tvrdoglavost sada moda ili zeli se naglasiti neka ostrina karaktera, mozda nesposobnost prilagodjavanja?
Iskreno, ne volim intelektom teske zene, zamaraju. Kako stojite vi po tom pitanju?

1. Žene oduvek žele da bude kako one žele.
2. Žene su oduvek nadređene.
3. U vreme nestanka finese, te težnje postaju vulgarne i liče na nasilje.

Ja tol'ko, a 'ko hoće mož' to da zove i tvrdoglavost.
Goca kaže...

znas kako kazu ... onima kojima su ruke uvek hladne, te osobe su retke, lepe, dobre samouverene, tvrdoglave... i jednom kad udju u srce tesko ih se resiti...

ziva istina...

E nisam znao da loša cikrulacija ima tol'ko pozitivnih kolaterala!?

Msm. imam tol'ko lošu cirkulaciju na šakama da sam u vreme švajkovanja (jedini ja - eto u prilog retkosti) imao promrzline, pa i danas čim mal' za'ladni meni ruke budu ljubičaste.cool
Pa od nji' mi mal' nekako mekša stol'ca bude! lol
i moj...par dana pre nego je pretek'o....razz
Znam ja da sednem i na mekše, al' u dugim gaćama budu još mekše.
zedlion kaže...

ja zene ne volem nikako Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
tvrdoglava zena je pleonazam...
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
u logici postoji, potreban i dovoljan uslov...ideawink
Poslednja izmena Januar 29, 12:19 am od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
meni se cini logicnijim, gde je zena, tu nema logike...wink
Poslednja izmena Januar 29, 12:45 am od eol1974.

Intelektom teske zene jednako hard to get grin Zar se za neke stvari ne krece od srca? Doduse i to je razlicito rasporedjeno grin
I just love the way you're running out of life..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:40 am.