Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Planirate odlazak iz Srbije, privremeno ili zauvek?
Februar 1, 2015 od
Odlazak ljudi iz zemlje poprima zabrinjavajuce razmere. Oko mene svi se spremaju, svi se pakuju, bez obzira na nacionalnost i zivotnu dob. Austrija, Nemacka, Engleska su glavne destinacije.
Odlazite li vi? Razmisljate li o tome? Kolika je verovatnoca/jacina zelje da cete otici privremeno ili trajno?

Sto se mene tice, sve cesce razmisljam da svoj zivot spojim sa nekom u inostranstvu.
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

Odlazak ljudi iz zemlje poprima zabrinjavajuce razmere. Oko mene svi se spremaju, svi se pakuju, bez obzira na nacionalnost i zivotnu dob. Austrija, Nemacka, Engleska su glavne destinacije.
Odlazite li vi? Razmisljate li o tome? Kolika je verovatnoca/jacina zelje da cete otici privremeno ili trajno?

Sto se mene tice, sve cesce razmisljam da svoj zivot spojim sa nekom u inostranstvu.

Nazalost je tako... svi koji mogu beze negde...nije lepo biti u tudjoj zemlji i ziveti kao stranac, ali ako ti ta zemlja da vise nego tvoja vredi.
Ja sam otisla i mogu reci nije mi zao, jeste da mi nedostaju moji, ali to je samo nekih 5h vozenje do njih...
dalje od ovoga nadam se necu ici, ali nikada se ne zna..ako se pruzi neka dobra mogucnost, odem ja...treba ziveti i uzivati, svojoj deci nesto obezbediti i stvoriti. :D

kratko sam ovde a pomogla sam mnogo njima, i uvek cu pomagati ljudima koji tek dodju, jeste da mi je kuca uvek puna, ali mi je i srce puno kada mogu pomoci...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
I oko mene svi odoše....mislim, ja ću da ugasim svetlo smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

I oko mene svi odoše....mislim, ja ću da ugasim svetlo smile

ti to volis u mraku Tongue

Volim i po danu, al daj šta daš, skupa struja lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
zedlion kaže...

"kod Orbana ili ovog novog grckog, ili na krim. a ni turska nije losa."... citiram sad mog jednog druga...

ja planiram da se penzijonisem, prodam posao ili ostavim zeni, i odem u neke toplije krajeve. vec par godina mastam o tome...
...
divna tema svepse...
...
ja sad kontam da sa djeticem i njegovim camcem pokupimo par emigranata za sledecu turisticku sezonu... on je neozenjen...
razmisljam o uvozu radne snage...
...
a norveska, island,novi zeland?
ti hun one plave, aristokratsko belo...
...
...
Attachment-i
...
da sam malo mladja, zbrisala bih..sto dalje, to bolje
Lenka kaže...

da sam malo mladja, zbrisala bih..sto dalje, to bolje

nikad nije kasno... Wink

Simic Lepa kaže...

pa zar ovakO da saznam da ce me napustis crni zedlione twistedtwisted

To ti je sada moderan raskid manje boli Smile

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:07 am.