Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pobratime, daj neki monolog o azilantima, puni smo sirijaca, iracana i siptara. ?Ne znam na sta ce ovo izici...
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Mikec kaže...

Sad bi mi Srbi trebalo da Zaboravimo da su upravo Madjari medju prvima priznali Nezavisno Kosovo Republjik i da pomognemo našim susedima na Severu, tako što nećemo dopustiti Šćipetari sa Kosova i iz Albanije da na proputovanju kroz Srbiju, pohrle u Obećanu Zemlju, tj. u Madjarsku?

hvala ti pobratime na ucescu.

sto se Madjara tice, ne znam jesu li priznali Kosovo, ali priznavanje je jedina logicna opcija.
da je Srbija priznala Kosovo, vec bi tenzije bile mirnije i osigurao bi garancije Srbima na Kosovu, skresao bi svoju ekonomsku mafiju i sada bi mirne duse mogao da vraca sve albance na Kosovo, da se krcaku u svojoj samostalnoj i ekonomski ``mocnoj`` drzavi. Neka menjaju svoju vladu ako su gladni!
Ovako sad ispada da EU ima pravo da odbije azilante, Srbija mora da se brine za njih, jer su to njegovi gradjani, veci deo toga ce opet ici na grbacu Vojvodjana, koji su svakako kivni zbog ekonomskog izrabljivanja, smanjenja autonomije i tihim dolaskom kiminala i antigradjanskog ponasanja. Time cete nas opet uz.ebati, mi cemo jacati tenzije da postanemo republika i opet cemo da se glodjemo. Pa kome je to dobro? Uostalom ako Srbija namerava da se prikljuci, on sam treba da cuva granice EU od ilegalnih emigranata. Prvo si redar, tek posle normalan clan.
Poslednja izmena Februar 8, 2:10 am od zedlion.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Mikec kaže...

Madjarska se pod Orbanovom desničarskom Vladom lepo oporavila i povratila iz krize.

Ne znam kolko ste upoznati sa situacijom, ali Madjarska je jedna od retkih Članica EU koja je skoro sve svoje dugove koje je imala, vratila, tako da Madjari skoro pa da više nikome ništa ni ne duguju.

Taj Viktor Orban je jedan krajnje zanimljiv Lik, pratim malo njegovu karijeru, šta čini i kako se ponaša i mogu vam reći da je zaslužio moje poštovanje.

ko ga voli, voli, ko ga ne voli, mnogo ga ne voli.
ja ga ne volem, izuzetno mi smeta njegova arogancija, uostalom i njegova ruka vuce prema protekcionizmu i bogatima. njegova teznja da oporezuje internet mogao je da ga kosta vlasti. oterao je neke strane banke, sto ce se ogledati u kasnijem nepoviljnijem kreditiranju gradjana. nisam pametan, vreme ce pokazati.
ja volem Orbana, bar je pruzio nama na hiljade sansu da odemo .
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Jbt, danas koliko ih je bilo...
SRBIJA BOGATA ZEMLJA,STO GOD BACIS NA NJIVICU ONO NIKNE...

ZA POCETAK NEKA RADE NA TUDJOJ...SIGURNO JE DA GLADNI NECE BITI, SAMO AKO ZAVRNU RUKAVE S OBZIROM DA SU

SE SRBI PROGOSPODILI I NIKO NECE NA TRAKTOR,SVI BI U MRCEDES..

DAKLE, PRAVI REDOSLED JE PRVO TRAKTORCE PA ONDA FICO...ONDA ODES U NJEMACKU I SEDNES NA DUPENCE Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:12 pm.