Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zene stalno traze neka priznanja poput onog" Volim te" Samo sam tvoj, i sl...
A da li je i jedna rekla hvala svome dragom sto se trudio i sto ce se truditi na zadovoljenju njihovih potreba i zelja, ma koliko to tesko i neostvarivo bilo!?
mislim one " slaninice" ?
Oce li mi one reci hvala?
a sta da platim za moj trud?
Zar nije logicno da one meni plate?
Bog če ti plati Perišo lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Bilo je-fala nemoj više lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
ne "hvala"...bilo jednom "ajde jedanput,što da ne?"...a posle tog puta je bilo "e sledeći put ćemo..." wink
Poslednja izmena Mart 1, 12:51 pm od dejan1712.
leleeeeeeeee...nisu valjda baš toliki...krševi? wink
Koje hvala?
Sex je najsebicnija stvar koju su izmislili i radimo ga samo radi svog uzitka i kada se naMI hoce, znaci nema hvala, moze se reci ajmo jos jednom, u slucaju da je bio dobar Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
I u sexu ne bi trebala da postoji rec ne mogu, boli me glava, umorna sam, nije mi Do toga Smile
Posto je toliko zdrav i utice na mnogo stosta pozitivno uvek treba reci da, (pricam o braku, vezi a ni avantura nije losa Wink )
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Za užitak se ne zahvaljuje, užitak se samo može ponavljati i ponavljati..svaki put drugačije, svaki put sa sve više uživanja za oboje..oopsgrin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Ada mora mi reć hvala posle sexa kad ih vazda častim i platim više no što su tražile,kulturne su i zafalnee,jedna je ćela još jedan put da mi da dzabe al ja nisam moga SmileSmileSmile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
pierre.s kaže...

Zene stalno traze neka priznanja poput onog" Volim te" Samo sam tvoj, i sl...
A da li je i jedna rekla hvala svome dragom sto se trudio i sto ce se truditi na zadovoljenju njihovih potreba i zelja, ma koliko to tesko i neostvarivo bilo!?

meni je rekla jedna, nazvala me bogom!

kada sam krenuo kuci, rekla\ je: hvala ti boze!
NuitBlanche kaže...

ako je otisla a nije rekla fala...pa jedino objasnjenje je da nije bila zadovoljna ucinjenim...vidim vi to smatrate uslugom..mozda se nisi dovoljno trudio za to fala.lol

Prvo nije otisla, otero sam je!
Drugo ako vec naplacuje , mora i sitne pare da drzi za kusur zar ne??
Trece. Trudio sam se ko dzavo , evo jos mi graske znoja na celu izilaze a to se daklem ne ceni ko trud a??
Cetvrto!!... ma
Ja_nEsam_Zare kaže...

Pa u tome je stvar.....radim na novim mašinama......a zanat se uči na starim....krševima.....wink

Kume , os ti dam jednu lutku za trening? Ima aparat u sebi koji kaze "hvala" doduse na kineskom, ali bar kaze!!
Plavkica kaže...

Bog če ti plati Perišo lol

A sto On da mi plati??
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:50 am.