Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Leto je, valjda nam vec to daje tu neku pozitivnu energiju i inspiraciju za pisanje i zezanje, kada smo vec primorani (neko zbog posla ili bilo cega vec) da sedimo za kompom, a ovde vlada nekakvo zatisje (mozda zbog odmora, mozda zbog lepog vremena,... mozda).
Da li forum cveta samo u jesenskom i zimskom periodu, kada se ljudi kriju po kucama od hladnoce i loseg vremena i na takav nacin ubijaju vreme ili smo se jednostavno zasitili (istrosili)? Wink Nismo valjda! Tongue
Dobro jutro svima. Wink
"Krcag ide na vodu dok se ne razbije." Ovaj je, cini mi se, ozbiljno napuk'o.

Ili je problem sto nema vode... zega udarila.... Smile
Mislim, da se gushi. Smile A da probamo umetnim disanjem? Wink
Dobro jutro.....
E sada cu ja na tvojoj temi pisati o problemu opadanja proizvodnje dugmica u Maleziji....ili o problemu bilnog rastinja Bocvane......ili neshto bash interesantno kao shto je razmena mishljenja nuklearnih fizichara i konduktera.........SKRETNICHARKE jedna.....nasha...
Jecam li ja to tebe majo iznejvijala? :D
Nisi, mil'm, nisi malo, misl'm uredno ga nerviras... skretnicarko ... Smile
Ma nisi ble...ovog OLIJA nishta nemozhe da iznervira...a i kako bi me iznervirala kada si mi draga!?
Zeeeeeev. Dobro jutro/dan!

Mislim, da se gushi. Smile A da probamo umetnim disanjem? Wink

Probaj, probaj! lol
Za budjenje jedan esspreso i juice molimSmile
Mislim, da mi se pushi. Smile A da probamo umetnim sisanjem? Wink

e, tOOj je reshenije lollolloltwistedtwistedtwisted
Kontra, ti bom glavo odsraufala! :D
Jeste, forum cveta u jesen i u zimu, tada se najvise sedi za kompom, a samim tim i jede, ko za tastaturom, ko za stolom :?
Jeste, forum cveta u jesen i u zimu, tada se najvise sedi za kompom, a samim tim i jebe, ko za tastaturom, ko za stolom :?

cyber sex i table sex... shockshockshockrollrollroll
Jeste, forum cveta u jesen i u zimu, tada se najvise sedi za kompom, a samim tim i jebe, ko za tastaturom, ko za stolom :?

cyber sex i table sex... ja sam expert u tome twistedshockshockshockrollrollroll

Oh...zar nisi ukrOcen? Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:30 am.