Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

A šta kažete da napravimo izbor za miss Upoznavanje? Recimo,da svaki zainteresovan postavi neku sliku isključivo sa ovog sajta,sa javnih profila,pa da glasamo? Naravno,muškarci postavljaju samo jednu sliku dame za koju ocene da je zaslužila naslov MISS UPOZNAVANA a dame se kandiduju u svoje ime sa svojim slikama....Naravno otvoren za svako poboljšanje ideje i sugestije.....
nekako ovako bi to trebalo da izgleda...ja sam izabrao jednu damu koja mi se dopada,sa njenog albuma ,javnog....a vi dodsjte svoje ili glasajte za neku od postavljenih....
A dje je krenula te se tako obuklaaa da ne možemo videet liniju dameee...pošto je jedina do sad ja ću glasat za nju
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
a nemamo ni dimenzijeee,širina,visinaaa....okle znam ima li dva metra u nju ili je ko simićka od metari deset??
okle mi veeeš,nego da vidim ako ima dva metra...sigurno jedee punooo,kobi to izdržao u ovu krizuuu,možda neka mršavija niža....ekonomičnijaaa..
Tetka mora da ti pati od slabe cirkulacije,msm nosi bundu u zatvorenom roll

Ili joj rusi zavrnuli gas?grin
Najgori od svu decu
Mozda i spava sa njom?Kontam,kao u onoj reklami...mozda je rodjena s tim!grin
Najgori od svu decu
Ova zavesa joj je baš bezvezee
moze... no,lol zena ce prihvatiti trojku, ako je upita druga zena...
jagoda pajkic kaže...

pa dal ovo samo ja vidim il ima rupu na gackesmile

Icepio je neki ko Čapa kosku..lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Icepio je neki ko Čapa kosku..lol

Gde tu nađe da traži kokalo? lol
Vido dobar batak, znači će bude i dobra koska...mislim tako garant Čapa razimšlja lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Mož' da bude.

A mož'da je tuda nekada prolazila kookitza za zavesoo? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:29 pm.