Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Sta ste radili nocas?

Juče sam dobio otkaz, a pre dva meseca sam zahtevao da mi dozvole da odem iz firme... U međuvremenu sam radio normalno, nisam ništa namerno propuštao i slično... NIŠTA MI VIŠE NIJE JASNO!

Jedan dobar drug je dobio ćerkicu, sinoć smo bili kod njega na cepanju...

Pošto je sve preraslo u žurku, nisam gubio vreme. U želji da se posle mnogo vremena opustim i zaboravim na traumatično/konfuzan dan, brzo sam se dohvatio flaše i ženskog društva. Trudio sam se da ostanem u granicama normale (ili barem onog što ja smatram normalnim), i uz pomoć jedne kume, dve tetke, mlađe sestre jedne poznanice, bivše žene jednog druga, devojke dobrog druga i par random devojaka (sve prethodno navedene devojke su mlađe od 30 ) se fenomenalno proveo.

Danas premotavam film uz jutarnju postpijanka glavobolju i, premotavam film...

Čudilo me je kako sam interagovao samo sa ženama, mada su muškarci SVI bili pasivni. To što je Raša dobio ćerku nije razlog da se samo žene vesele (još ih je više).

Osobe koje me dugo poznaju i često viđaju su reagovale neverovatno.

JEDAN DRUG mi je rekao da sam muvao sve što ide na dve noge i suprotnog je pola i da sam smorio neke devojke. UOPŠTE ne smatram da je bilo tako jer nijednoj devojci nisam prilazio sa tom namerom. Štaviše, mislim da je neverovatno da imam 29 godina i da u svojoj glavi i dalje nemam definisano KAKO to izgleda, KADA se primenjuje i KAKAV je efekat. Namerno, svesno sam radio takve stvari u teenage periodu i nemam pojma da li mi je to ikada posle palo na pamet, da smišljeno, svesno, planirano okrećem vodu na svoju vodenicu odnosno na približavanje/vatanje/ljubljenje/sex ili sve ostalo što može da se desi u toku ili posle istog...

KUMA, jedina devojka iz navedene grupe koju poznajem dobro i mongo mi je draga, sam izgleda stvarno smorio... Normalno je komunicirala, mislim žurka fazon, ovo ono, malo ozbiljno, malo zezanje... U jednom trenutku sam zaigrao malo bliže uz nju spustio ruke na nju i u ritmu pesme prelazio preko njenog tela... NIŠTA bezobrazno... njednom preko grudi, guze ili tako nešto... Devojka je prekinula razgovor, samo se smejala, u jednom trenutku se odvojila i više nije komunicirala sa mnom... Kada je donosila tortu, podelila je svima sem meni, držala je moje dugo iščekivano parče mašte pretočene u nešto slatko, pogledala me i iako je stajala na metar od mene zamolila neku klinku da mi da tanjir sa tortom. Posmatrala me je par puta, uglavnom sa osmehom i kada sam odlazio pozdravila se previše kulturno, hladno...

TETKE sam upoznao to isto veče, zgodne tetke... Bile su OK, druželjubive, zabavne, nisu preterivale, čak su i đuskale. Znači, za mesec dana se verovatno neću sećati ni imena ni lica...

DEVOJKA DRUGA - dobra osoba, orijentisana ka obrazovanju, prijatna, fina... Taj moj drug je som, jer je ne shvata ozbiljno. Ranije je nije vodio u grad, na žurke, često je i zaboravljao da IMA devojku. Pritom u svemu tome nije neki švaler, nije neki poseban frajer (dobro je građen, ima ga svuda, samo to), nema mnogo devojaka u okruženju i nema predstavu kako treba sa njima... Njegovu FATALNU GREŠKU po pitanju tretmana devojke sa kojom je sam odavno primetio i razgovarao sa njim o tome, jer mi je decenijski prijatelj i želim da ga zadržim u svojoj blizini, ali dobrog (ima par mana, kao i ja, kao i svi mi). Nije me fermao dva posto, odnosno devojka je uvek bila po strani. Onda sam počeo da više razgovaram sa njegovom devojkom, da je mazim, udeljujem komplimente sve pred njim i sa obaveznim skretanjem pažnje računajući na ljubomoru kao saveznika... što je delimično urodilo polodom. Počeo je drugačije da je gleda i tretira - izlaze, pokazuje je, ne zaboravlja i računa na nju... Sinoć sam izgleda malo preterao, ali je sve bilo OK - mirna Bačka i za nju i za njega...

MLAĐA sestra jedne poznanice je bila neobična. Njenu sestru znam iz osnovne, moja sestra i ona su se držile. Tu mlađu sestru sam sinoć upoznao, i nisam prestao da razmišljam o tome šta će ona tu, u Srbiji, kada su sve njene sestre u Britaniji, Londonu, dobro se snašle i zasigurno im nije problem da i nju povuku... Nekoliko puta sam je u prolazu upravo to i pitao, uglavnom nisam dobijao dobar odgovor. Posle jednog malo dužeg razgovora postavila mi je pitanje koja me je zakucalo - a što ja ne bih krenuo sa njom? Nisam uspeo da iskuliram svoj tadašnji poriv, okrenuo sam glavu bez odgovora i ustao. Ja je krstim, a ona... na zajebavanje.

BIVŠA ŽENA jednog druga... i taj drug je bio tu. Privlači me, oduvek me je privlačila, ali NEČIJA ŽENA, što mi je dovoljno da sebi razgraničim - samo kratki suvi razgovori, što manje smeha, što manje fora, strogo poslovno... Bio sam zapanjen kada sam čuo za razvod, odnosno sinoć sam to saznao. Njihov brak mi je bio čudan, mnogo se razlikuju, i posle 2 godine braka (možda i duže, nemam pojma) i dalje nisu imali dece (meni je to čudno). Nisam mogao da je pročitam - hoću, pa neću, jasam pa nisam... Sve vreme me gleda ispod oka, kroz trepavice. Verovatno se igra, vraća u formu, reoslobađa se...

PAR RANDOM DEVOJAKA - bilo je bar pet dobrih riba koje se nisu krile ispod stolnjaka i ležerno komunicirale na svim nivoima - čtaj sve može. Nisam mnogo prilazio, malo đuskanja, poneka zdravica i poneki poljubac (obraz). One se nisu uzdržavale ni kada bi postajalo vrelije, što na rečima, što na delima. Držao sam se bezbojno uglavnom bih stavljao do znanja da me ne interesuje ništa više od zabave na kojoj sam... Zbog njih sam u jednom trenutku pomislio da bih treba da se resocijalizujem, upustim u nova poznanstva/krugove, više izlazim, više se pojavljujem...

Danas već mislim da sam previše mator i da ne mogu da dozvolim sebi lupanje glave, uzaludan trud i razmišljanja o ovoj ili onoj osobi, pa čak ni uobičajene fore, predstavljaš se kao u top shopu, ukazivanje na dobre strane, insistiranje na smehu, pokazivanje muževnosti BLA, BLA, TRUĆ, TRUĆ.

Koga znam, znam i kraj. Koje su devojke tu, tu su i kraj. Ako može, super, ako ne može kaži i kraj.

P.S.
VEROVATNO NISTE SKORO VIDELI OVAKO OPSEŽAN ODGOVOR NA OVU TEMU
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:49 am.