Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada mlada nezaposlena zena sa dve dece trazi muskarca za vezu i uzgred da ne skapaju od gladi, moze li tu biti ljubavi i ima li uopste resenja za takvu situaciju.
Uzgred, mnogo takvih situacija ima.
Koliko ljudi se krece u ovoj zemlji na prinudnoj putanji? Moze li im se pomoci?
Poslednja izmena April 6, 4:18 pm od zedlion.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
mene interesuje ljubavna dimenzija, ona ce reci da se joj on dopada, on ce misliti da ga ona zeli samo zbog novaca. vrlo nestabilan teren.
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Pa možda jeste malo čudna situacija, ali to ne znači, da se ona npr. neće zaljubiti u njega, onako iskreno, da se ona njemu neće svideti i da iz svega toga na kraju, može proizaći sasvim lepa pričica Smile
I just love the way you're running out of life..
jbg, sve one traze momka iz Beograda. moj grad im je periferija, kazu...
oklen meni novac za grcku svake godine? pa i neki dzip oklen da maznem...
Što napisa Toma, sve ti je to stvar sreće, ima stvarno akrepa ( u smislu da samo finansijska ljubav može da prodje), koje ogade muškarcima život, a ima zaista i finih ženica..
I just love the way you're running out of life..
eh, ja cu naci neku finu... Smile
ja sam s,te strane miran,nemam para pa koja mi se primakne znam da je samo sex-a radi SmileTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
zedlion kaže...

jbg, sve one traze momka iz Beograda. moj grad im je periferija, kazu...
oklen meni novac za grcku svake godine? pa i neki dzip oklen da maznem...

Rentiraj.

I onako sa tak'ima š'o se pale na džip veza neće trajti duže od dana.
Inače, dok 'ebuckamo život, to radimo ćutke, k'o ne primeti se.

A kad žile uzvrati . . . lol
Toma_Biftek kaže...

Renta džipa na dan je 150-200 evra....za te pare može da plati 6-8 puta kuravu i da traži šta oće da mu radi...a ako rentira mora da moli i kumi dotičnu i da plati večeru pride,može da izvisi prvo veče ako ta tvrdi pazar i na kraju može ostat' suva......

. . . iskusno. lol
Poslednja izmena April 6, 9:25 pm od DeAlmasi.
. . . a misliš da teko posle džipa ide ono - fuck you lif(/v)e? lol
Upoznaj svoju zemlju da bi je vol'o? lolroll
Nego . . . 'el si Ti u svim temama tako temeljito obrazovan?
Mnogi i sa manje informacija napraviše karijeru! lol
. . . 'bem te živote. lol

A kol'ko bi mog'o nji' da usrećiš iz uvodnog posta za te pare? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 am.