Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako vam se dopada ideja Beograd na vodi?
Nece to Sava plaviti?
Zasto ima dve makete?
Zasto te zgrade koji izgleda, kao da ga je onaj Bioeing iz Amsterdama prepolovio, nema na toj maketi, a vec prodaju stanove.
Koliko ljudi u Srbiji ima 400000 eura da kupi stan?
Nemojte da cutite!
Nasao sam mir.
Mislim iskreno da je greh, to menjati sve..Tamo fine arhitekture ima, pogotovo zgrada železničke stanice, a o cenama tih stanova da i ne pišem..al' bar će posle sav bizMis establišment, biti na jednom mestu, zajedno sa džeK setom i ostalim paradnim klovnovima ovog društva grin U mom gradu, većina ljudi radi za plate koje nisu veće od 25000, možete misliti kako im deluje ideja da su stanovi oko 400000 e..
Poslednja izmena April 7, 10:44 am od Lejla83.
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
danas je na dnevni red Skupstine dosao Lex specijalis o Beogradu na vodi, nisam stigao da gledam sednicu, al' koliko se se secam, poslednji Lex specijalis je bio, onomad, kad su priznavali Izbornu Kradju...roll
znaci, Lex specijalis dodje na dnevni red, samo kad je neka Kradja u pitanju...wink
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
ja sam ovaj sto drzi tablu
Nasao sam mir.
samo da pocne...
tolike pare ulazu, a minaret ne videh... sramota...
...

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
zedlion kaže...

Kad te Vučiću oženi, leba ti, pitaj ga di su naši sendviči..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
zedlion kaže...

ma, kako mi se cini, ako neko ozeni Malu nevestu, to ce biti Vucic...msm, ne skida se sa Pinka....wink

Ocu, cim je nafatam.. ne brigaj..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
bem ti alu foliju, rascitao sam se o minaretu i smazao sam i komad folije sa cokoladom shock
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

bem ti alu foliju, rascitao sam se o minaretu i smazao sam i komad folije sa cokoladom shock

kaznio te Bog...lol
msm, onaj njihov...zbog minareta...wink

mene fascinira njihov odnos prema zenama...
...
i, samo da zna...nije Beograd na vodi, Vuciceva ideja...wink

zedlion kaže...

. . .
Nemojte da cutite!

I netju.

A kako se teb' dopada ideja da uplatiš 'edan stan'ić i privedeš

zedlion kaže...

. . . mlada nezaposlena zena sa dve dece trazi muskarca za vezu i uzgred da ne skapaju od gladi, moze li tu biti ljubavi i ima li uopste resenja za takvu situaciju.
Uzgred, mnogo takvih situacija ima.
Koliko ljudi se krece u ovoj zemlji na prinudnoj putanji? Moze li im se pomoci?

I nakon par meseci s'vatiš da si se nešto prebroj'o pa tako 2x (minimalno)

E onda izadješ na novu teresu i vikneš - bem te živote. (al' ovaj put s' punim pravom lol )
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:23 pm.