Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li ste, i koliko, ljubomorni...?
da li je moguce biti, "malo" ljubomoran...?
Poslednja izmena April 13, 4:48 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
verovali ili ne, meni je taj osecaj nepoznat....
a, vidim po pesmi, nije bezazleno...
Attachment-i

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
slagala bih kada bih napisala da ne nismo upoznale..blaga doza ljubomore, ali nagalasavam blaga, moze imati pozitivan efekat..
ogradjujem se na musko-zensku relaciju
da li je i grebanje "pozitivan efekat", "blage ljubomre"...?wink

eol1974 kaže...

da li je i grebanje "pozitivan efekat", "blage ljubomre"...?wink

ako mislis na duboko zarivene nokte u kozu, veruj mi nije..bezi kako te noge nose lol
ma, duboko zariveni nokti u kozu (obicno, na ledjima) deo su Strasti...smile
msm, to mi ne smeta...wink
al' one, "povrsinske" ogrebotine, po licu...samo zato sto sam pogledao neku drugu, to me brine...roll

eol1974 kaže...

ma, duboko zariveni nokti u kozu (obicno, na ledjima) deo su Strasti...smile
msm, to mi ne smeta...wink
al' one, "povrsinske" ogrebotine, po licu...samo zato sto sam pogledao neku drugu, to me brine...roll

lepo ti ja rekoh, BEZIIIIIIIIIIIIII lol
danas povrsinske ogrebotine po licu, sutra noz u srce dok spavas shockshock
vrci Lenku, pod hitno...lolwink

eol1974 kaže...

da li ste, i koliko, ljubomorni...?
da li je moguce biti, "malo" ljubomoran...?

Fata reče da je Mujo više nov'li - nije je istuk'o mjesec dana.

Znači, malo je 2x mesečeno?
Beše danas pitanje za slušaoce radija lokalnog ,,kako žena verovati muškarcu kad svaki put kad ga pusti s,lanaca on pobegne,, Smile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
I ja mislim da smo svi manje-više ljubomorni/posesivni...a ko nije ili kaže da nije, valjda mu nije ni stalo..smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
kada Volim, ja ne umem, da Volim malo...i, ne umem/ne zelim to da krijem, naprotiv...
trudim se da to pokazem, svakog dana, sata, minuta...
ako Ljubav nije (dovoljan) dokaz, zasto bi Ljubomora bila...?!roll
Poslednja izmena April 13, 10:48 pm od eol1974.

Nije ljubomora dokaz ljubavi, a ni posesivnost, ali valjda je normalno osećanje-strah da nam neko ne uzme ono što volimo...poverenje je jedno, ali samopouzdanje drugo. Mislim da retko ko ima baš toliko samopouzdanja u sebe da ga nekad ne uFati stra' smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Shashkava kaže...

Dobro, ti pokazujes, dokazujes, a ona mrtva ladna, zar ne bi bio bar malo ljubomoran, i pitao se ko je tu lud, a ko zbunjen. razzlol

pa, ako joj to sto ja pokazujem, dajem, nije dovoljno...ako hoce vise, bolje... msm, siroko joj polje...

SmileSmile
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:24 am.