Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...Ko bi od vas voleo da vam na svadbi zasvira nesto sto nije turbo folk?
Bilo sta...

Zasto je kod nas sinonim za dobar provod postalo slusanje ove vrste muzike?
Hoces, da cujes SLO turbo folk? lol Pozelela bi brzo, da ti se zasvira nesto nase, hahahahaha... lol
Dobro, dobro, ali ne rece sta bi volela da ti zasvira na svadbi Tongue
Nije sinonim,ali teze malo ide djuskanje uz Kancone i serenade..sto ne znaci da to ne valja..znas ono svi kao slusaju rok; kad pustis svi sede,odvalis narodnjake svi na stolu ne znaju za sebe lol

izmedju ostalog sto ne vidim sebe na klasicnoj svadbi,posebno ne srpskoj- satra 3 dana i tona pecenja,ne zelim ni komercijalu koja se tada bude slusala,ali da su trubaci i tamburica nezaobilazni to stoji!
Ako budem dugo jurila karijeru,pa tek onda brak 8) mozda zaradim i za koju super star
To je muzika? Sto ne kazes... Smile

Na mojoj svadbi nije bilo muzike, u stvari, nije bilo svadbe... Smile
Nije sinonim,ali teze malo ide djuskanje uz Kancone i serenade..sto ne znaci da to ne valja..znas ono svi kao slusaju rok; kad pustis svi sede,odvalis narodnjake svi na stolu ne znaju za sebe lol

izmedju ostalog sto ne vidim sebe na klasicnoj svadbi,posebno ne srpskoj- satra 3 dana i tona pecenja,ne zelim ni komercijalu koja se tada bude slusala,ali da su trubaci i tamburica nezaobilazni to stoji!
Ako budem dugo jurila karijeru,pa tek onda brak 8) mozda zaradim i za koju super star

To su narodnjaci u dusi Smile
Ja sam npr, bila u subotu u svadbi, gde je bio blok rok muzike, i nisu svi sedeli, naprotiv. Znaci, moze i tako!
To je muzika? Sto ne kazes... Smile

Na mojoj svadbi nije bilo muzike, u stvari, nije bilo svadbe... Smile

Htedoh da stavim u navodnike, al' nema smisla, dosta je slusano, pa da ne budem ponovo drzavno neprijatelj No1 Smile
U TO IME PREPORUCUJEM SVIMA ``JET SET``
PARODIJA NA GRAND SHOW I IZBOR ZA NAJBOLJEG COBANINA GODINE - SEJO KALACA

shocklol
Dobro, dobro, ali ne rece sta bi volela da ti zasvira na svadbi Tongue

Mlada sem in pametna,
lepa sem in fina,
zato pa vzela sem si Stajerca, Stajerca,
a ne fakina... lol

Boze me sacuvaj... lol

Ako se vec budem udavILa, onda cu to biti na Kubi, pa ce da tresti Kubanski "turbo folk". lollol
U TO IME PREPORUCUJEM SVIMA ``JET SET``
PARODIJA NA GRAND SHOW I IZBOR ZA NAJBOLJEG COBANINA GODINE - SEJO KALACA

shocklol

lollollollol
Htedoh da stavim u navodnike, al' nema smisla, dosta je slusano, pa da ne budem ponovo drzavno neprijatelj No1

"Moram da priznam da gajim odredjene predrasude prema onima koji TO slusaju"

Ne znam da li sam drzavni ili narodni neprijatelj, ali ja TO ne slusam... ni na svadbama, posto tamo ne idem.... SmileSmile
...Ko bi od vas voleo da vam na svadbi zasvira nesto sto nije turbo folk?
Bilo sta...

Zasto je kod nas sinonim za dobar provod postalo slusanje ove vrste muzike?

1.Svi oni koji su urbani i emancipovani,na svadbi ili bilo gdje drugo, ni slucajno ne bi slusali smece koje nosi naziv TURBO-FOLK.

2.Na drugo pitanje potrazi odgovor ponovo u prvom odgovoru.
Ali, da ne zaboravimo....

U vreme kada su nastali najlepsi valceri i menueti, "publika od ukusa" ih je smatrala prostackom i nedostojnom muzikom... Smile
Ali, da ne zaboravimo....

U vreme kada su nastali najlepsi valceri i menueti, "publika od ukusa" ih je smatrala prostackom i nedostojnom muzikom... Smile

Da potpuno si u pravu,ali to se ne moze desiti u ovom slucaju i dalje drzim do svoje definicije da je TURBO-FOLK,posljednji KRIK ruralnog covjeka u vremenu emancipacije.
A zasto je KRIK tako jak? pa kao stari motor kod automobila,na samom kraju vuce k'o lud.
Poslednji krik, koji se ocigledno daleko cuje...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:45 am.