Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Narodna muzika i turbo folk nemaju niceg zajednickog... sem naroda, naravno Smile
Najbolji je Baja Mali Knindza.

duni vetre malo preko jetre wink wink wink
Je l' to neki stih iz pesme Binic?

naraFski wink wink wink
Daj ceo text, da se malo smejem.
Moze?
wink
Daj ceo text, da se malo smejem.
Moze?
wink

pojma nemam, iskreno nisam shtreber, eee jedino ako zhelish neshto patriotsko od dotichnog gospodina??? wink wink wink
A mojne mi sad patriotsko...
Shteta.

zemlja u kojoj zhivim je pred samim raspadom, ono nije mi do pesme, ali ako krene onako kako treba mozhda ga prevedem Flamancima, moral je chudo, tju gratis uradim, lojalan i podrzhavam uvek akciju wink wink wink

zemlja u kojoj zhivim je pred samim raspadom...

a ti to zhivis u EU?

wink lol
...Ko bi od vas voleo da vam na svadbi zasvira nesto sto nije turbo folk?
Bilo sta...

Zasto je kod nas sinonim za dobar provod postalo slusanje ove vrste muzike?

Doslo vreme da samu sebe citiram... Smile
Postaje mi jasno zasto je kod nas sinonim za dobar provod postalo slusanje turbo smeca... Grand Prdaksn, masa ekstazira uz glupe tekstove i lazni sjaj pozornice, a onda kada dodje kuci, ukljuci b92 i gleda Velikog Brata...
Kicerica rules in Serbia...
Tuzno..
hleba i igara, Mare...

uvek bilo i bice...
hleba i igara, Mare...

uvek bilo i bice...

Pa jeste, al' su igre nekad bile sa vise smeka i ukusa..Ovo sada je truleks...

zemlja u kojoj zhivim je pred samim raspadom...

a ti to zhivis u EU?

wink lol

mozhda da, a mozhda i ne, znash jednom sam dozhiveo u ex BiH, zaspao u kutji od mog starog, a probudio se u inostranstvu, eee ovamo je druga pricha zbog:
STOP-strancima koji netje da se asimiluju u provinciji u kojoj zhivim, STOP NATU wink wink wink , STOP kralju wink, STOP 22% moje zarade Waloncima, neka sami sebi zarade ako im je josh toliko potrebno... a sve mogutje vrste moozike su dobro doshle, znash onu, ko peva zlo ne misli...lol...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:48 am.